Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Kozuki Oden †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    232
Oden Kozuki:

- Alfa mıdır?: ✔

Oyaji'nin daha Wano'ya ayak basar basmaz üzerine atlayıp tayfası için endişelenmek zorunda bırakmıştır.

- Yakışıklı mıdır?: ✔

Günlerce bir geminin arkasından sürüklenip ağzı burnu dağılmış olmasına rağmen Kozuki Toki'nin kalbini çalabilmiştir.

- Karizmatik midir?: ✔

Sırf karizmasıyla etkilediği 9 adama sahiptir ve bu adamların hepsi birbirinden muhteşemdir. (İmparator yararlar)

- Dosta güven, düşmana korku ✔

Güven: 9 adamını ölüm havuzunda sırtında taşıyarak hayatta kalmalarını sağlamıştır.

Korku: Kaido adlı imparatorun, Oden korkusundan, gece altını ıslatmış vaziyette yatağından uyandığı rivayet edilmektedir.

- Libidolu bir bey midir?: ✔

Genç yaşta Wano'daki güzel kadınlardan kendine bir harem kurmuştur ve bu kadınlar Oden'in yanında kendi istekleriyle kalırlar.

- Güçlü müdür?: ✔✔

Wano'ya yeni gelmiş, prime Oyaji'nin övgüsüne mazhar olmuştur. Oyaji'nin tarifiyle "Vahşi bir hayvan gibidir." Kaido konusuna değinmeye gerek yok; şiş kebap.

- Saf kalpli midir?: ✔

Orochi'nin, kendisini parmağında oynatmasına izin vermiştir.

Yani demek istediğim Oden adam gibi adamdır.

Onu eleştirenler ve Orochi'yi haklı bulanlar sanırım ülkelerini Oden gibilerin yerine Orochi gibilerin yönetmesini tercih ederler. Gerçi Orochi'nin yönettiği ülkeyi de gördük.

Üye silindi 1004

Oden Kozuki:

Oyaji'nin daha Wano'ya ayak basar basmaz üzerine atlayıp tayfası için endişelenmek zorunda bırakmıştır.

Günlerce bir geminin arkasından sürüklenip ağzı burnu dağılmış olmasına rağmen Kozuki Toki'nin kalbini çalabilmiştir.

Sırf karizmasıyla etkilediği 9 adama sahiptir ve bu adamların hepsi birbirinden muhteşemdir. (İmparator yararlar)

Güven: 9 adamını ölüm havuzunda sırtında taşıyarak hayatta kalmalarını sağlamıştır.

Korku: Kaido adlı imparatorun, Oden korkusundan, gece altını ıslatmış vaziyette yatağından uyandığı rivayet edilmektedir.

Genç yaşta Wano'daki güzel kadınlardan kendine bir harem kurmuştur ve bu kadınlar Oden'in yanında kendi istekleriyle kalırlar.

Wano'ya yeni gelmiş, prime Oyaji'nin övgüsüne mazhar olmuştur. Oyaji'nin tarifiyle "Vahşi bir hayvan gibidir." Kaido konusuna değinmeye gerek yok; şiş kebap.

Alfa mıdır? Hayır.

Beyazbıyık zaten “Aman Ali Rıza bey tadımız kaçmasın” tadında hayatını yaşayan birisi. Denizci dolu minik bir gemiden bile çekiniyor. O zaman Denizci dolu minik bir gemi de Alfa!

Yakışıklı mıdır? Hayır.

Wanolular pirinçle ve soyayla beslenir. Görüntüleri bu yüzden eciş bücüştür. Soya yüzünden. Oden de baya çirkin bir adamdır. Apoo kadar yakışıklı olduğunu sanmıyorum One Piece evreni güzellik standartlarına göre. Drake, Ace, Zoro ve Sanji falan dururken Oden’e kimse sümüğünü atmaz.

Karizmatik midir? Hayır.

Beş yıl boyunca bikinili kızlar gibi gibi kıvırtmış Oden böyle bir şeye sahip değildir.

Dosta Güven... Hayır.

Güven

Dostunu yüzüstü bırakmıştır ve tüm ailesinin katledilmesine sebep olmuştur. Halkını her fırsatta yüzüstü bırakmıştır. Dosta güven cidden verseydi Hyogoro kendi başına savaş açmazdı.

Korku

Tayfasının %80’i olmayan Linlin’den bile korkuyor Kaido. Oden’e özel değil bu korkaklığı.

Libidolu bir bey midir? Hayır.

Oden libido nehiriyse Sanji libido okyanusudur.

Güçlü müdür? Hayır.

Pek sayılmaz. Kaido’yla denkler. Kaido da çöp zaten.

Saf kalpli midir? Evet.

Saf kalp aptal insanları aklamak için uydurulmuş bir değerimsidir.

Üye silindi 1004

Onu eleştirenler ve Orochi'yi haklı bulanlar sanırım ülkelerini Oden gibilerin yerine Orochi gibilerin yönetmesini tercih ederler. Gerçi Orochi'nin yönettiği ülkeyi de gördük.

Orochi haklı. Oden bile Orochi’nin haklı olduğunu kabul ediyor. Davasında haklı yani.

2 kralın gemisinde dünyanın altını üstüne getir ama low tier korsana dans et :D Madara dan sonra ki en enayi manga karakteri.Gücü falan önemli değil daha alası var.Zaten tepeden gelme baĞzı yerler onun yüzünden saçma retcon yedi.Soyunun yüz karası.
Lütfen ama. :( Madara enayinin tekiydi ama özürlü Jar Jar seviyesinde de değildi şimdi. Madara'yı hiç sevmem fakat böyle bir soytarıyla kıyaslanması hakarettir. @Dr. Hiluluk göreve!!!

Oden Kozuki:

Alfa mıdır? Hayır.

Beyazbıyık zaten “Aman Ali Rıza bey tadımız kaçmasın” tadında hayatını yaşayan birisi. Denizci dolu minik bir gemiden bile çekiniyor. O zaman Denizci dolu minik bir gemi de Alfa!

Yakışıklı mıdır? Hayır.

Wanolular pirinçle ve soyayla beslenir. Görüntüleri bu yüzden eciş bücüştür. Soya yüzünden. Oden de baya çirkin bir adamdır. Apoo kadar yakışıklı olduğunu sanmıyorum One Piece evreni güzellik standartlarına göre. Drake, Ace, Zoro ve Sanji falan dururken Oden’e kimse sümüğünü atmaz.

Karizmatik midir? Hayır.

Beş yıl boyunca bikinili kızlar gibi gibi kıvırtmış Oden böyle bir şeye sahip değildir.

Dosta Güven... Hayır.

Güven

Dostunu yüzüstü bırakmıştır ve tüm ailesinin katledilmesine sebep olmuştur. Halkını her fırsatta yüzüstü bırakmıştır. Dosta güven cidden verseydi Hyogoro kendi başına savaş açmazdı.

Korku

Tayfasının %80’i olmayan Linlin’den bile korkuyor Kaido. Oden’e özel değil bu korkaklığı.

Güçlü müdür? Hayır.

Saf kalpli midir? Evet.

İki tarafında haklı argümanları var o yüzden sonuca ben karar verecem. Oden yemektir. İyi yapılanı sevilir. Kötü yapılanı @Yubashiri-sama nın gazabı bekler.

Roger tayfasına gelmesi için kendisine diz çökmüştür :gamyon:Günlüğünden çıkacaklarla hala gündemde kalmaya devam edecektir

Son düzenleme:
Adamlığın kitabı olsa yazarı oden olurdu. Adamlık bir meslek olsa patronu oden olurdu. Adamlık bir ders olsa hocası oden olurdu. Adamlık bir ülke olsa yöneten oden olurdu.
Böyle büyük bir adam yüzyılda bir kere gelir geldi, adamlığı öğrenti, gitti reisi saygı ile anıyoruz

Alfa mıdır? Hayır.

Yakışıklı mıdır? Hayır.

Karizmatik midir? Hayır.

Dosta Güven... Hayır.

Güven

Korku

Güçlü müdür? Hayır.

Saf kalpli midir? Evet.

Efendim bırakınız bu ayakları. Ben orada doğruluğu kesinlenmiş bilgiler vermişim.

Oyaji'nin durduk yere masum marine katletmek istememesi büyüklüğündendir. Olay büyümesin de kimsenin pestilini çıkarmak zorunda kalmasın diye adamların canını bağışlamıştır. İşte böyle büyük bir adamdır Oyaji.

Ayrıca su yakışıklılık konusu da var. Onu da Sanji'li, Zoro'lu rüyalarına alet etmişsin. Ama yine de açıklayalım.

Oden yakışıklı mıdır? Çirkin haliyle Toki gibi hatunu alıp bir de harem kurmuştur diyorum. Sen de bana Sanji daha yakışıklı diyorsun. Ben Sanji'nin, Zoro'nun haremini göremiyorum .d

Hayır tabi sen şimdi Nami, Robin bu ikisinin haremidir diyorsan ben bilemem orasını. Zoro'nun, Sanji'nin yakışıklılığını doğrulayan tek şey senin zihnin oluyor burada. O yüzden ıslak rüyalarına alet etme diyorum. O yüzden mangada olan şeylerden örnek veriyorum.

Neyse devam ediyoruz

Oden-sama dans etmiştir, evet. Ancak kimse bunun nedenini sorgulamamaktadır. Her dansıyla, kaç canı kurtardığı manga tarafından onaylıdır.

Adamın dans etmesini kötü bir şey gibi söylüyorsun halbuki o dans sayesinde halkını kurtarmış oluyor bu adam. Yani orada "Dans etmiş, karizmatik değil." demek yerine "Halkı için dans etmiş, karizmatik değil." dediğinde işlerin gerçek yüzü ortaya çıkar. Bazı şeyleri çarpıtarak karalama yapabilirsin. Ama Oden-sama'nın yaptıkları belli, neden yaptığı da belli.

Dosta güven mevzusu da dans mevzusu kadar net zaten. Wano halkı çok cahil ve geri kafalı dahi olsa Oden, onları gizlice korumayı başarmıştır.

Halkını yüzüstü bırakmış mıdır peki? Kuri gibi suç yuvası bir yeri temizleyip ülkeye kazandırdıktan sonra halkına daha nasıl bir iyilik yapmalı ki? Ayrıca şimdi diyeceksin ki Kozuki olduğu için başa geçmek zorunda, sahip çıkmak zorunda.

Hayır efendim sırf ailesi nedeniyle başa geçmeyi kabul edecek biri değil Oden. Daha ilerici bir bakış açısına sahip kendisi. Yani "Abii şoğunun oğluyum, bu ülke benim haa!" mantığı Oden'e uymaz. Bu yüzden halkına yapacağı iyiliği yapıp denize açılır, bu topraklara da borcu kalmamıştır.

Geri kalan söylediklerin de farklı yorulacak şeyler elbet. Özellikle de Kaido konusu. Biraz garip biri doğru dedin. Ancak korkak ve garip olması, hayvansı gücünü etkilemiyor maalesef.

Neyse çok uzattım. Genel manada Oden ile ilgili yapılan bütün yorumlar aynı saçma kapıya çıkıyor; bir takım insanların mamga dışındaki fantezilerine. Ama napalım, Oden lobisi olarak bunlarla başa çıkmak da bizim görevimiz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık