Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Kozuki Oden †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    232
Bir intikam hikayesi oluşsun diye fazlaca saf tasarlanmış bir karakter. Saflığının sempatik yanları bir kenara dursun hiçbir karakterin yaşamadığı tecrübeler yaşamış(hem Wb hem Roger'la zaman geçirmesi), iradesi ve davranışlarıyla kendisine ölümüne sadık bireyler yetiştirmiş, fedakarlığın aga babasını yapmış(ülkesi için yaptıkları), gücüyle bir yonkouya travmalar yaşatan ve yaşatmaya da devam edecek olan KRAL bir adamdır Oden reyis. Kişisel olarak en detaylı flashback'in kendisi için çizilmesi Oda'nın bu karaktere biçmiş olduğu değerin ufak bir göstergesi.

Kısacası tanıdığıma memnun olduğum bir karakter oldu Oden. Severim :respect:
Düşün adamı yıllarca baldırı çıplak dans ederken gören Kaido'yu iki dakikada köpek etmiş, 20 yıldır geçmeyen travmalar yaşatmış. Bunu binlerce adamın arasından sıyrılıp yapmış, Oden'in gücü şimdi sağda solda övülen tüm karakterleri cebinden çıkarır :oleyo2:

Düşün adamı yıllarca baldırı çıplak dans ederken gören Kaido'yu iki dakikada köpek etmiş, 20 yıldır geçmeyen travmalar yaşatmış. Bunu binlerce adamın arasından sıyrılıp yapmış, Oden'in gücü şimdi sağda solda övülen tüm karakterleri cebinden çıkarır :oleyo2:
Kaido gibi bir adamı aciz bıraktı. Belki de Kaido her gece rüyasında Oden kabusları gördüğü ve uykuları kaçtığı için intihar etmek istiyor. Belki de 20 yıldır uyuyamıyor herif, kim bilir :D

Üye silindi 1004

Oden şey gibi... Günümüz tatlıcıları.

Editör demiş Shogun olsun...

Oda demiş kadayıfın yanına dondurma da ister misin? Çikolata sos? Kremşanti de attırayım mı üstüne? Yetmez Nutella da akıtayım!!! Dur daha kaymağı patlatmadım bekle bekle.. Rulokatta sıkıştırıcam şimdi arasına. Antep fıstığı tozunu da serpicem şimdi...

Ben sadece kadayıf yemek istemiştim. Oda Shogun diye alakasız alakasız adamlarla gezdirdi Oden’i... Ama gezmesinin kendisine de katkısı olmadı. Serinin Oden gibi bi karaktere de ihtiyacı yoktu. Güzel bi Shogun hikayesi de izlemedik. Güya WB ve Roger bunun için dövüştü. Onu da offscreen gördük. Yani ne anladım ben bu işten. Kadayıf istedik şeker bulamacı değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık