Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] KorsanFan Korsanları Tayfanı Kur

Sağ kol @Master of Puppets alırım. Hem yardullah gibi adam hem oldukça güvendiğim biri.

Doktor @Ghost alırım. Çünkü tanıdığım forumdaki tek doktor o :( Para göz bu konuda ama napalım. Ölürken de izlemez heralde.

Aşçı olarak fena değilim ama yanıma biri daha olsa fena olmaz ordan @ch3rl0b11n alırım. Kebap, çiğ köfte falan yapar. Hemde yazıt mazıt okur o kadar tarih okumuş herif.

Fedai olarak @Daredewill alırım. O tayfaya girdiyse inanmış demektir. İnandığı adama ölür de bu çünkü biraz manyak lsdfjlşasfd

Müzisyen olarak @NALAKA çünkü çalıyor kız bişiler. Piyano falan buluruz, brook gibi takılır.

Rotacı @Raiden alırım. Kriz anında bile yolunu bulduysa bence yer yön duygusu iyidir :D

Kılıç ustası da @Eserovic alırım heralde. Adam Zoro gibi, bütün gün halter falan kaldırıyor veririz ona bir kılıç.

Ayak işlerini yapsın diye de @Nightshroud alırım. Çünkü sever o sahibini :D

Miço olarak @Shakan ve @日本人が好きな人 alırım. İyi çocuklar. Böyle deyince de bir garip oldu ama alınmazlar heralde. (Ulan kopyala yapıştır yaptım gene çıkmadı herif)
Bu tayfa daha iyiymiş. @Sir Crocodile çıkış yapıyorum.

Konuyu beğendim beni 2. yazman daha güzel bir ayrıntı olmuş, bilerek mi yaptın? 2 en sevdiğim sayıdır. Bu arada mühendis yaz beni, joker de olurum. Akıl veririm de el yeteğini bana göre değil.

Güzel konu +1 sana.
Aslında 3. yazmıştım ama madem 2 yi seviyorsun 2. yaptım tamam seni mühendis yapalım

Deneyeyim ben de.

Kaptan: Tabi ki @Mercury
Sağ Kol: Zoro karizması yok ama @Macrox
Doktor: @Uchiha Itachi (Aklımda tıp okuyor diye kalmış ama okumuyorsa da bandaj sarar :oleyo2:)
Aşçı: Hep @NALAKA 'nın iyi yemek yaptığını düşünmüşümdür.
Arkeolog: @Smoker :oleyo2:
Dövüşçü: Yanlış hatırlıyor olabilirim ama @Akainu Sakazuki kaslı, iri yarı bir şeydi sanki. @Macrox ile berbaber önde dövüşürler.
Müzisyen: @Mercury (Hem kaptanım, hem müzisyen) Daha ne olsun :ehe:
Marangoz: Aklıma kimse gelmedi şimdi. Gözümü kapatıp rastgele bir harfe basacağım, kime çıkarsa artık :D @Jacques
Açlıktan öldünüz ben sana diyim gg wp.

Neyden çıkış yapıyorsun? :D
Tayfadan. Bak eşleşmeleri düşünelim. @Monkey D. Dragon

Master of puppets seni alır kaptan olarak. Adam Grand Blue okuyan yabancı dil bilen kültürlü bir adam. Tek yersin. Dragon uğraşmaz bile.
Ghost beni alır doktor olarak. Okulunu okuyor.
Amaneden Çerlobini alabilir ama kendi de çok yaralanır ikinci bir adam alamaz.
Mr Bushido daradewili alamaz. Fairy Taile sabreden adam Mr Bushido'ya neler yapar.
Dragon Nalakayı alır ama iki tayfada da olacağından sayılmaz.
Bizim miçomuz Shakan'ı alır ama. Bir tek miço olarak iyiyiz. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık