Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan Caps Paylaşımları

Atılan mesajları şimdi okudum. Şaka dedim güldüm geçtim nasıl bi tezgahın içine düştüm usta dün gece yöneticilerden biri sizin algılarınız yüzünden kalemimi kırdı ban yemekten son anda kurtuldum:agla: size güvenmiştim... @Whitebear D hariç hepiniz şu tarifeden çektiniz bana.

Ah be usta, @Whitebear D ’ de dümenci, ben olay döndüğü sırada yoktum ne yazık ki yardım ederdik. @Kuroro ile takıl, Kizaru’ya sallasa da adam satmaz, ölümüne gider.

Usta o kadar çok ikinci hesap şakası yapıldıki şaka maka cidden ban yiyodum bu lekeyi ne yaparsam yapayım silemicem bi süre taktiksel geri çekilme yapıyorum kaderimi şu şekil kabullendim.

Atılan mesajları şimdi okudum. Şaka dedim güldüm geçtim nasıl bi tezgahın içine düştüm usta dün gece yöneticilerden biri sizin algılarınız yüzünden kalemimi kırdı ban yemekten son anda kurtuldum:agla: size güvenmiştim... @Whitebear D hariç hepiniz şu tarifeden çektiniz bana.

Ah be usta, @Whitebear D ’ de dümenci, ben olay döndüğü sırada yoktum ne yazık ki yardım ederdik. @Kuroro ile takıl, Kizaru’ya sallasa da adam satmaz, ölümüne gider.
Tamam usta :rolleyes:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 2, Ziyaretçi: 7)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık