Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Korkularınız?

• Konbuyu başlatan Pretzel
  • Başlangıç tarihi

Hangileri

• Karanlık Korkusu

Kullanılan: 17 13.8%
  • Yükseklik Korkusu

Kullanılan: 42 34.1%
  • Gök Gürültüsü Korkusu

Kullanılan: 3 2.4%
  • Örümcek Korkusu

Kullanılan: 20 16.3%
  • Hayalet vb. Korkusu

Kullanılan: 8 6.5%
  • Sürüngen Korkusu

Kullanılan: 10 8.1%
  • Köpek Korkusu

Kullanılan: 16 13.0%
  • Kapalı Alan Korkusu

Kullanılan: 12 9.8%
  • Ceset Korkusu

• Aşı Korkusu

• Diğer

Kullanılan: 50 40.7%

• Kullanılan toplam oy
    123
Kapalı alan ve yükseklik korkumla bir şekilde baş edebiliyorum da köpek korkuma çare bulamadım. Hem seviyom hem korkuyom. :(

Ne köpek, ne hayalet, ne de başka bir şey. Şu hayatta nedense çekindiğim tek şey arı. :( Ayar oluyorum bu böceğe.

Yükseklik korkusu var ama yanımda birileri olduğunda bu daha fazla artıyor. Birileriyleyken özellikle yüksek yerlere hiç yaklaşmamaya çalışıyorum.

Sevdiklerimi kaybetmeyi ise düşünmeye çalışsam bile düşünemiyorum. Öyle bir ihtimal yokmuş gibi üzerinde düşünmeye çalışamıyorum bile.

Bariz bir fobim hiç olmadı. Tabi karşıma yolda aslan falan çıksa ölümüne korkarım. İlginç tarafı ise rüyalarımda olmayan bir korkum ortaya çıkıyor. Yükseklik. Normalde hiç korkmazken rüyamda 5 katlı binaya çıkamaz durumda bir yükseklik korkum var. Niye bilmiyorum. Üst katlarda binalar deli gibi sallanıyor ve dengesiz gibi geliyor. Deprem fobisi falan mı acaba :/

Ciddiyim iğneden ölümüne korkuyorum. 18 yaşına geldim hala atlatamadım geçen serüm bağlayacaklardı. Bebek gibi bağırdım :D Neden bilmiyorum ama korkuyorum. Hele damara giren iğne falan gördüm mü direk bayılırım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık