Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Komutanlardan Sonraki En Güçlü Kişi

Komutanlardan sonraki en güçlü kişi?

• Kullanılan toplam oy
    121
Tamago ve Bobbin arasında gidip geliyorum ama Bobbin bir tık daha önde bence. Zaten ne demişler çok konuşandan değil, sessiz olandan korkacaksın.

Kızgın ordu giderken üç kişiden bahsedildi: Bobbin, Amande, Mont D'or
-Bobbin'in gücünü saklamaya devam etmesi
-Bobbin'e ilk başta etkileyici bir tanıtım vermesi (bir adayı yok etmekten dönüyordu)
-Uzun zaman önce tasarlandığı belli olan bir karakter olması
-Kızgın ordunun en başında gitmesi ve adının ilk anılması gibi nedenlerden dolayı bu ordunun içindeki muhtemelen en güçlü kişi Bobbin'dir.

Orduda bulunmayanlardan adaylar ise Bege ve Baron Tamago.

Baron Tamago'nun, İnu ve Neko'dan sonra en güçlü mink olan Pedro ile denk olması ve Smoothie'nin bulunduğu ortamda sanki daha yetkiliymiş gibi davranması oldukça beklentiyi yükseltti.

Bege'nin supernova olması çok önemli bir etken. Urouge en zayıf komutanı indirmiş sonuçta. En zayıf bile olsa bir komutan -eğer oda bir sürpriz yapmazsa- yukarda bahsettiklerimizden güçlüdür. Ancak şu ana kadar gördüğüm en ezik ve güçsüz supernovanın da net bir şekilde Bege olduğunu söyleyebilirim. Komutan seviyesi diyebileceğimiz Neko'yu görünce çok korkması, meyvesinin işleyişi ve Pekoms'a arkadan saldırması gibi nedenlerle bu adamın güçle değil daha çok sinsilikle ilerlediğini gösteriyor. Sonuç olarak Bege'yi komutan seviyesine yakın görmüyorum.

Bege'yi de eledik. Baron Tamago ve Bobbin arasında net bir karar veremiyorum. Bobbin'in bir çeşit ayıboğan çıkacağı beklentisiyle Bobbin diyorum :)

Vahiy geldi galiba. :D

Novaları küçümsememek lazım. Oruç bunu gösterdi zaten. Bege parçalar diye düşünüyorum.
Vahiye gerek mi var ? :) Bege sıfır. Daha doğrusu gücü toplu kuvvetlere karşı kullanışlı. Pek teke tek meyvesi değil. O yüzden seni kalenin içine alamadıktan sonra ne ezik süvarileri bir işe yarar ne de gemi topları. Hem de şu saatten sonra.. Hadi aldı diyelim. Kaleyi içten fethetmek diye birşey var yahu :D

Bege bunu yensin her yıl 500m beri hediye ederim kendisine. Ama yok işte. Tırt :)

Tamagodur büyük ihtimal.Bobbin ordunun elemanı.Yumurtanın ağırlığı boyoyondan kesinlikle daha fazla.
Boyoyon reis Yonji ile kapışacak gibi geliyor nedense.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık