Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Komutanlardan Sonraki En Güçlü Kişi

Komutanlardan sonraki en güçlü kişi?

• Kullanılan toplam oy
    121
Muhtemelen Bege.Tamago da güçlüdür ama ona ne kadar yakındır bilemem.Pekoms çaylak diyor ama Bege gücünü planları için saklamış olabilir.

Pekoms'tur. Oda onu tıpkı köramiral gibi baştan bizim tarafa geçirdi. Çünkü olası bir savaşta adamı indirebilecek biri yok bizim tarafta.

Öncelikle Pekoms usta bir kılıç ustası ve de yumruk ve tekme gibi saldırılarla beraber hız sahibi usta bir dövüş sanatçısı. Duruşu oldukça tarz ve bir tekniğe sahip olduğu açık.

Üstüne aslan minki yani en büyük kedilerden biri yani en yırtıcı olan hayvanların başında geliyor. O dişler ve pençeler ekstra tehlike. Sahip olduğu hayvani iç güdüleri de cabası.

Ek olarak kame kame no mi kullanıyor ki bu muazzam bir meyve. Defans olarak büyük avantaj ve ofansif olarak tam bir bilinmeyen.

Şu duruş her şeyi açıklıyor.

Onepiece 3.GÖZ

Bage bir tık daha önde olabilir.Bigmom mu bile fazla sallamıyor bir planı var.

Bege Pekoms'u o kadar kolay harcadı ki Pekoms mu çöp Bege mi fazla iyi yoksa Oda mı trolluyor anlayamadım.

Pekoms güçlü de E.oda koramiral görevi verdi kendisine ( karşıdakinin gücünü gösterme)

Bege değilse ayıp. Ama Pudding konum itibariyle enteresan bir olay barındırma potansiyelinde. Ama bu gücü sadece belli durumda işe yararmış gibi. Net bir şey olmadığından Pudding'i bi kenara koyup cevaplayıp, Bege diyeceğim.

Karar vermesi zor,Begedir buyuk ihtimalle(Nekodan korkup kacmisda olsa) ama benim favorim Tamago,Pedroya denkmis.

Pedro pekomstan gucludur herhalde.

Karizmatik durduğu için Amande dedim ama şimdi biraz daha düşününce Bege'dir diyorum.Bu adamlar boşuna en kötü jenerasyon diye anılmıyor illa ki Bir Yonko'nun ilk beşlisine girer gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık