Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Koca Ana Korsanları vs. Beyazbıyık Korsanları

Hangi yonkou tayfası kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    189
Her şeyi geçtim. Katakuri vs Marco dövüşünü de kimin alacağı belli değil. Çoğumuz direk Marco alır diyoruz da yok öyle bir dünya. :(

İki younkonun savaşı çok denk geçer tabiki. Yalnız unutulan bir taraf olmuş eğer oyaji gura gurayı aktif kullanıcaksa vurduğunda sadece BM değil tayfasıda etkilenir. Deprem meyvesi avantajıyla WB korsanlari diyesim geliyor ama MF haliyle oyajiyi bir tık geride görüyorum diğer younkolardan. O yüzden BM.

Vista 5. adam. Smootie 2 , Cracker 3. Bunlar 5. adamı yenemeyecekse eğer, yonkoular denk olayı tamamen yalan olur. Smootie o tayfadaki marco be beyazsakal hariç herkesi yener. Tabi üşenmezse :oleyo2:
Ben kendi tayfalarının denk olması gerektiğini düşünmüyorum. Vista bile Katakuri ile kapışır yani. BM tayfasında da Katakuri'den başka göze çarpan birisi yok. Cracker desen içini açınca tek yiyor adam. Hiç öyle güçlü bir tip değil.

BM WB'yi alır diyenler bunu neye dayanarak dediğinizi sorabilir miyim? Bir tarafta dünyanın en güçlü adamı, tayfasıdan birisi idam edilecek diye düşünmeden MF'a saldıran bir adam. Diğer tarafta kendine çakma bi ülke kurmuş BM. Neye dayanarak BM alır diyorsunuz?
Wb'nin serumla dolaşıyor olmasına. Hasta ve güçten düşmüş Wb, BM karşısında kazanamaz. Bi ayağı çukurda zaten adamın.

Ben kendi tayfalarının denk olması gerektiğini düşünmüyorum. Vista bile Katakuri ile kapışır yani. BM tayfasında da Katakuri'den başka göze çarpan birisi yok. Cracker desen içini açınca tek yiyor adam. Hiç öyle güçlü bir tip değil.
Luffy ile 11 saat tavla atmışlar ozaman ne diyelim bro :(.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık