Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Koca Ana Korsanları vs. Beyazbıyık Korsanları

Hangi yonkou tayfası kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    189
Bakın ilk 5 ler eşit diyelim.

Bm vs Wb
Kata vs Marco
Smooth vs Ace
Cracker vs jozu
Sna vs Thatch
Daifuku vs Vista

Oven, Tamago, Bege, Perospero gibi adamları tutacak adam yok wb tayfasında. En büyük dezavantajları bu. Wb komutanlar dışında tayfaya çöp doldurmuş. :/

En güçlü unvanından sonra kimse WB ile savaşa girmek istememiştir. BM WB ile savaşa girmek için Devlerin desteğini almayı beklemiş niye? İşini garantiye almak istemiş. Akainu'ya arkadan saldırmasa görürdüm ben WB'yi. Ona rağmen yüzünden oldu. Yaşlı hâli en güçlü falan değildi. Genç hâline bir şey diyemem görmedim. Sonuç olarak gençken hak ettiği bir unvanmış.
Gençken Roger hayattaydı ve Korsanlar Kralıydı. Yani WB gençken en güçlü falan değildi. Roger'dan sonra WB en güçlü ünvanını aldı. Önce orda bi aydınlatım seni. Arkadan saldıran WB miydi yoksa toto korkusundan Squardo'yu doldurup WB'i kılıçlatmasını sağlayan Sakazuki mi? Hani WB'nin kaale almayıp Magma Velet diye hitap ettiği Sakazuki, şu WB'nin 100 bin denizci, Filo Amirali, Garp ve diğerlerinin gözünün önünde yerin dibine soktuğu (ki burda mecazi anlamda kullanmıyorum gerçekten yerin dibine soktu.) Sakazuki'den bahsediyoruz dimi? Dediğim gibi tartışmamızın bi anlamı yok dostum. Saygıyla kal.

@Monkey D. Luffy Sana öyle gelmiyor sadece, ben de senin gibi düşünüyorum. BM korsanlarını yeniden düzenledim bak istersen, bir iki isim unutmuşum. BM korsanları daha ağır basıyor bana göre de.

Beyazsakal'ı Marineford halinde değerlendirmemize rağmen nasıl hala bu denli WB savunulabiliyor? Kadro kalitesine bakarsak da Koca Ana Korsanları daha önde zaten. Var mı ki tartışmaya gerek?

Wb hasta Linlin halleder onu.
Katakuri ise Marco'yu yapıştırır açlıktan ölmesini jelibon yiyerek bekler.
Smothie ise Ace'in yapacağı alevler ile kemiklerini ısıtır sonuçta magma içiyor.
Cracker ise salar kuklaları Jozu zaten aşamaz aşsaydı g4 aşardı.
Bunun üstüne Cracker her dövüşe yardım için birkaç kukla yollar. Böylece diğer Linlin tayfasıda üstün gelir.

Wb hasta Linlin halleder onu.
Katakuri ise Marco'yu yapıştırır açlıktan ölmesini lelibon yiyerek bekler.
Smothie ise Ace'in yapacağı alevler ile kemiklerini ısıtır sonuçta magma içiyor.
Cracker ise salar kuklaları Jozu zaten aşamaz aşsaydı g4 aşardı.
Bunun üstüne Cracker her dövüşe yardım için birkaç kukla yollar. Böylece diğer Linlin tayfasıda üstün gelir.
+1

@Monkey D. Luffy Sana öyle gelmiyor sadece, ben de senin gibi düşünüyorum. BM korsanlarını yeniden düzenledim bak istersen, bir iki isim unutmuşum. BM korsanları daha ağır basıyor bana göre de.
Aynen güzel olmuş konu. Boş olduğunda eklersin ya bir ara falan. Önemli değil.

Vista'dan sonra gelen adam Blamenco elindeki tokmağı büyütüyordu. :/ Karşıda ise şeker meyvesini etkili kullanan Peros, büyük ihtimalle 4.komutana yakın Bege ki belki yener, Pedro'yu pert eden Oven, 400 küsür milyonluk Tamago, bir mink olan Pekoms, Diğer tayfa üyelerinden daha güçlü olan fakat görmediğimiz Compote, o şeytani ordunun elemanları Bobbin, Amande falan.

WB kendisine kim baba dediyse toplamış hata etmiş. :/ Müttefikleri bile çöp ya adamın. BM devlerin, germanın pesinde koşmuş Wb gene kendine ne kadar baba diyen çöp varsa müttefik yapmış. :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık