Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Koby vs. Crocodile

Hangisi Yener

• Kullanılan toplam oy
    180
  • Bu anket kapanacak: .
Kapakları kabul etmiyoruz yani. Oda bu konsepte çizdi diýe Wanolu mu olmuşlar sana göre? İlginç bir yaklaşım :S

Diğer noktada ise ortaklık zaten olmuyor Crocodile reddettiği için sadece Mangaka olası bir durumu çizmiş tabi anlayana...

Bunu derken bile fanı olduğun karakterin dediklerini unutuyorsun. :hhh:

Moria'ya zayıf diyen Dof Croc'a ortaklık teklif ediyor. Bunun dışında Moria'ya zayıf diyor ama ne hikmetse kendi gücüyle değil de PX ordusunu da almış yanına :S

Dof'a "Soytarı" diyen Sengoku da Croc'a "WB ye olan kinin yararımıza olur sanmıştım" diyor. Aynen iki tarafa da düşman olduğu yere istediği gibi girip çıkan adam için bunları demen bayağı doğru. :S
Kapak hikayeleri dışındaki şeyleri ciddiye almak da ne bileyim. Taştan su çıkarmaya çalışıyon. Cidden zor durumdasın belli ki.

Eğlencesine çizilmiş şeyler sence gerçekten bizonlarla amerikan futbolu mu oynadı bizim tayfa klsdfjlksjdf

Kapakları kabul etmiyoruz yani. Oda bu konsepte çizdi diýe Wanolu mu olmuşlar sana göre? İlginç bir yaklaşım :S

Diğer noktada ise ortaklık zaten olmuyor Crocodile reddettiği için sadece Mangaka olası bir durumu çizmiş tabi anlayana...

Bunu derken bile fanı olduğun karakterin dediklerini unutuyorsun. :hhh:

Moria'ya zayıf diyen Dof Croc'a ortaklık teklif ediyor. Bunun dışında Moria'ya zayıf diyor ama ne hikmetse kendi gücüyle değil de PX ordusunu da almış yanına :S

Dof'a "Soytarı" diyen Sengoku da Croc'a "WB ye olan kinin yararımıza olur sanmıştım" diyor. Aynen iki tarafa da düşman olduğu yere istediği gibi girip çıkan adam için bunları demen bayağı doğru. :S
Ortaklık değil takım olma teklif ediyor savaşta.Pxleri elbette hükümet veriyor.O pxler moria kaçmasın diye güçlü olmasından değil.Gölge yer değiştirmeyi yada Absalom’ın görünmez yapmasını kimse tahmin edemezdi.Ona rağmen kaçabildi işte.Soytarı değil deniz pisliği dedi hala soytarı tutturmuş gidiyorsun.Kimse crocoyu sallamadı ki ilgilenmemiş denizciler wb tayfası varken.Ace’i kurtardıktan sonra anca erler buna silah doğrultuyor.Ondan önce ne yapıyorlardı saçmalık işte silah bile doğrultmuyor erler.Denizcilerin çoğu bilgisiz galiba hala bizim yanımızda lord olarak savaşıyor sananlar olabilir savaşta. :D Adamı denizciler iplemedi.Wb bir tek musallat olunca dikkate aldı onda da Jozu hayatını kaydırdı biliyorsun. :)

Kapak hikayeleri dışındaki şeyleri ciddiye almak da ne bileyim. Taştan su çıkarmaya çalışıyon. Cidden zor durumdasın belli ki.
Biraz da diğer tarafa kıvır olmuyor böyle. Görende kapak hikayeleri dışında ki çizimleri okuyucular yapıyor sanar. Neymiş hikaye dışında ki çizimler önemli değilmiş. :hhh:

Acaba kim zor durumda :S

Üye silindi 1004

Yok Kyros Croc'u alırmış, yok Dof'un klonu 100 M'den fazla ediyormuş Croc'u alırmış da şöyleymiş de böyleymiş. Yahu şu yazılanlara cidden kendileri inanıyorlar mı merak ediyorum. Cidden inanıyorlarsa bu arkadaşlar için durum çok vahim, yazık acıdım.

Onun dışında Law falan da alıyormuş Croc'u :hhh:

Hayır bir de Dof üzerinden Dof fanlarının yorumları olunca komik oluyor bu. Hani Dof Law'a "Kalp koltuğuna layık değilsin" diyor. Oysa ki MF de Croc'a ortaklık teklif ediyor kendisi.

Sonradan yok Dof adamı yapmak istiyordı falan diyenler oluyordu halada varlardır eminim. Bir de Mangaka çizdi Croc ve Dof'u ortak olduğu şeklinde arkadaşların bu dedikleri de yattı orada. Onu bile kıvıranlar oldu.:hhh:

Vergo yok şöyle yok böyle yener diyenler var. Yahu Vergo o kadar güçlüydü de En iyilerin savaşı olan MF de nerdeydi? Hani Denizciler tüm güçlü birlikleri topluyordu? :D

Yok Crocodile hızlı falan da değilmiş bir de bak sen şu işe. Ace'in idamı sırasında 3 Amiralin önünde bulunduğu platforma hızlıca gelip kimse farketmeden, Sengoku nun bile sonradan farkettiği hızla gelip Ace'i kurtaran da Crocodile'ın ikiz kardeşi falandı heralde. Biz yanlış okuyoruz demek ki :S
Vergo'nun geldiğini göremez Croco. Luffy'nin düz hızına yetişemeyen adam Croco. Vergo dediğimiz adam hızından dolayı teleport edermiş gibi gözüken Sanji'yi tanklıyor. Hayatında Sanji kadar hızlı hareket etmiş midir Croco? Yok Ace'i kurtarmış. Hız mı o? Hadi canım.

Hızlı desen hızlı değil. Güçlü desen güçlü değil. Yumrukları Usopp'un yumrukları kadar bile zarar vermez.. Adam sadece Logia yemiş bir bedevi.

Dayanıklılık desen balon yani. Roronoa Zoro dayanıklılığı beklemek imkansız. Luffy'nin acılarını Croco alsa oracıkta ölürdü.

Ya da şöyle açıklayayım. Gamma Knife'ı yiyen Dof dakikalarca dövüşmeye devam etti kahkaha ata ata. O gamma knife'ı Croco yese ne olurdu? @Millennium Wizard

Vergo'nun geldiğini göremez Croco. Luffy'nin düz hızına yetişemeyen adam Croco. Vergo dediğimiz adam hızından dolayı teleport edermiş gibi gözüken Sanji'yi tanklıyor. Hayatında Sanji kadar hızlı hareket etmiş midir Croco? Yok Ace'i kurtarmış. Hız mı o? Hadi canım.

Hızlı desen hızlı değil. Güçlü desen güçlü değil. Yumrukları Usopp'un yumrukları kadar bile zarar vermez.. Adam sadece Logia yemiş bir bedevi.

Dayanıklılık desen balon yani. Roronoa Zoro dayanıklılığı beklemek imkansız. Luffy'nin acılarını Croco alsa oracıkta ölürdü.

Ya da şöyle açıklayayım. Gamma Knife'ı yiyen Dof dakikalarca dövüşmeye devam etti kahkaha ata ata. O gamma knife'ı Croco yese ne olurdu? @Millennium Wizard
5 dakikaya Ace gibi ölürdü muhtemelen. Law kesin teşhis koyuyor.

Üye silindi 1004

Bu kapaklarda Odanjn önceden çizip seriye eklediği o kadar şey varken şu şekilde saçmalaman komik ve üzücü senin için. :D

@Yubashiri-sama
@Millennium Wizard

İleride bu dediklerinizi nasıl kıvıracaksınız merak ediyorum cidden. :S
Croco G4'la şehir turuna çıkarsa görürüz. Gerçi G4 Croco'ya fazla gelir bence.

5 dakikaya Ace gibi ölürdü muhtemelen. Law kesin teşhis koyuyor.
Sene içerisinde Dof seviyesine gelecek sanıyorlar Croco'yu :D. Dünya güçlüsü Sanji bile Dof'un altında kıvranırken...

Bu kapaklarda Odanjn önceden çizip seriye eklediği o kadar şey varken şu şekilde saçmalaman komik ve üzücü senin için. :D

@Yubashiri-sama
@Millennium Wizard

İleride bu dediklerinizi nasıl kıvıracaksınız merak ediyorum cidden. :S
Bu senin dediğin şey gibi; ben 200 tane tahmin salladım 5 i tuttu demek ki hepsi doğru. 1-2 tanesine ya da 8-10 sayı önemsiz ''bu güzelmiş lan'' diyip sonra kullanabilir. Ama kullanana kadar bunlar değersizdir ve bu bütün çizimlerin kullanılacağını ya da gerçeği yansıtacağını göstermez. Basit mantık mı öğretek olum sana. Ben sana ''ilerde asla böyle bişi olmaz'' gibi bir şey de demiyorum. Keşke olsa da Dofla dalga geçsem daha çok eğlenirim sdşlfjsdşfj

@Sir Crocodile Oda’nın o ittifak çizimi istek izerine yapılmış birşey.Canon değil yani.Nasıl ki istek üzerine Croco köpeğe şemsiye tutarken çizildiyse öyle.Croco o kadar yufka yürekli adam da bizim mi haberimiz yok.Pantolona dondurma yediren adammış Smoker gibi :D Fanlar ne istek gönderirse çiziyor işte mangaka.Bunları seriye dahil etmek doğru değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık