Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Koby ve Yeni Dünya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Coby'ye bir logia yada mistik zoan gelirse, Luffy'yle dövüşmemesi için bir neden göremiyorum, zaten rokushiki ve haki konusunda bilgiside var o seviyede bir meyve ile coşar, ama dediğim gibi Oda'nın takdirine kalmış, ister kor-amiral seviyesine çıkarabilir sağlam bir meyve ile, ister meyve yedirmez yavaş yavaş geliştiricem ben Coby'yi der ve geride tutar.
Bekleyip görmek lazım tamamen muallakta bir durum, meyve olayı ve hızlı gelişimi biraz zor gibi görüyorum açıkçası serinin geneline bakarsak ama olabilirde belli olmaz.

Coby'nin k. hakisi üst düzey olacaktır. Güzel bir logia yerse hem saldırı hem savunma anlamında çok sağlam olabilir. Tabi mistik antik zoanlarda iş görür

coby bnce müthiş bi level-up ile çıkıcak karşımıza hakide luffy ile eşit olucak birde meyve eklerse oda, luffy'ye yetişebilir bence ama belkide shanks hayatını kurtardı akainu başa geçti bunu düşünürsek coby shanksın tayfasınaa bile girmiş olabilir

coby bnce müthiş bi level-up ile çıkıcak karşımıza hakide luffy ile eşit olucak birde meyve eklerse oda, luffy'ye yetişebilir bence ama belkide shanks hayatını kurtardı akainu başa geçti bunu düşünürsek coby shanksın tayfasınaa bile girmiş olabilir
Hocam yavaş ya naptın sen:D 2Y sonraki coby Luffy'e denk olamaz herhangi bir konuda bence. Sadece iki yılda ne kadar geliştiğine bakıp ilerde Luffy'nin rakibi olabilir belki deriz. Ama işin içinden Luffy'e denk olmayı çıkarırsak çok geliştmiştir Coby,yetenek ve cesaret var adamda ve daha çok genç.

Görüşlerimin ne kadarı tutar bilmiyorum. 2 yıl önce X-Drake Marinelerden ayrılmış bir tuğamiraldi yanlış hatırlamıyorsam. Pacifista ile karşılaştığında hiç zorlanmadan ve meyve gücünü kullanmadan Canavar Üçlünün 600 poundluk topuyla yaptıkları kadar uzağa firlatmıştı tekmeleyerek. Bence bu örnekle karşılaştırdığımızda Coby Haki ve eğitimi ile birlikte ancak Tuğamiral olabilmiştir. Ama Oda bir torpille Coby uçurabilir tabii. Buda ihtimaller dahilinde...

Coby'e Logia gitmez bence. Luffy ile kapışabilmesi için amiral seviyesinde kullanabilmesi lazım meyvesini, o da tecrübe işi zor yani olmaz. Yine de hava mı desem rüzgar logiasımı her neyse işte, o meyveyi yerse durup bi düşünürüm yine de.. Coby, King Kong meyvesi yesin de, maymun vs goril izleyelim..:) Örümcek adam gibi bir şeyde fena olmaz hani. Haki ekleyip ağ falan atmalar..:) Coby'e Hız+Güç+Defans lazım. Marco'nun ki gibi bir meyve şart yani. En güçlü Logia ve Param. kapıldı, en güçlü Zoan'ı da Coby yiyiversin.

Coby e sağlam bir görüntü verilebilir garp gibi mesela. Sadece gücüyle değil duruşuyla da sağlam bir karakter olabilir.
Ayrıca serinin başından bu yana bulunan bir karakter olarak ilk göründüğünde en azından tuğamiral olacağını düşünüyorum. Sonrada Luffy gibi NW de hızlı bir şekilde Power-up alıp rütbesi artacaktır. Ama ne olursa olsun serinin sonuna kadar güç olarak bizim monster trio yu geçeceğini hatta yetişebileceğini bile düşünmüyorum.

coby serinin ilk karakterlerinden yani büyük bir önemi var ve büyük yerlere gelir ama luffy le kapışmak bu serinin en şanslı karakterlerinden biri olarak adlandırılan coby için bile çok fazla güçlü bir meyve ve garpın haki eğitimini bile hesaba katılsa belki(!) franky ama o bile çok olur BENCE.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık