Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Koby ve Yeni Dünya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
coby çok çabuk power up yapan bi karakter luffy çocukluğunda garptan eğitim aldı temeli vardı yani coby daha yeni temel atmaya başlamıştı kor-amirallik onun için şuan çok uzak ama benim cobyden beklentim baya fazla gene şaşırtacak derecede gelişmiştir

Ayrıca marine olarak kalabildiyse daha doğrusu akaiunu onu marinede barındırdıysa ne mutlu ona.

Cobby müthiş potansiyeliyeli olan birisi ama karakter olarak utangaç ve çekingen olduğu için çocukluğunda o potansiyelini gösterememiştir sanırım. Alvida'nın karşısında titreyen Cobby savaşta Akainu'nun karşısına dikilecek cesarete kavuştuysa eğer ne kadar power-up alsa hakkıdır. Ayrıca Cobby candır can Luffy'nin ilk arkadaşı olduğu için onu tayfadanmış gibi seviyorum.

Luffy ile vs'ye gelince. Bence öyle bir şey olmayacak Cobby her ne kadar güçlensede Luffy'de yerinde durmuyor bu fark hiç kapanmaz. Cobby'nin amiral olduğu gün Luffy korsan kral olacaktır.

Coby Garpdan haki eğitimi alıp yavaş yavaş güçlencek bence bide meyve falan yerse Oda torpiliyle ozaman bişeyler olur Cobyden.

Ayrıca marine olarak kalabildiyse daha doğrusu akaiunu onu marinede barındırdıysa ne mutlu ona.
aynen sakazukiye atarından sonra marinede barınması zor gibi geliyor banada 2 ihtimal var garpın kuyrugu olarak yoluna devam eder ve gelişir uzak bi karargahta 2 sene geçirir diger ihtimal garpın yanındaki saglam elemanlarla birlikte takılır

Ryner Lute

inşallah marineden kovulmuştur, garpın yardımıyla kendi yolundan devam ediyordur

bana göre coby şuan üst düzey bir tuğamiraldir.eğer sağlam bir meyve yediyse koramiral olabilir bence.2 yıl aradan sonra olmasada bence bir gün luffy denk dövüşebilir.

Mistik Zoan ve haki ile çok rahat Kor-amiral olur, hatta aşar o seviyeyi. Garp'tan haki eğitimi ve Sengoku'dan da meyve eğitimi ile coşturur. 2 yıllık sürede bundan daha azını beklemem ben.

Bence Coby'i çok güçlü bir level-up ile göreceğiz. Tabi ki Luffy seviyesine gelmesini hem imkansız hem saçma ama sağlam bir karakter olarak çıkacak bence karşımıza. Akaiunu bence Coby'e bir şey yapmaz arkasında Garp var. Garp hala çok önemli bir karakter marine için. Birde şöyle bir olay var ki bence Garp'ın onu eğitmesinden daha önemli, Shanks tarafında hayatı kurtarılan iki karakterden biri Coby diğerde Luffy. Coby fiziksel güç ile ilerleyecek bir karakter gibi duruyor ve bence eğer meyve yerse ender bir zoan meyvesi yer.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık