Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Knight Online

• Konbuyu başlatan Jaycee
  • Başlangıç tarihi
Adından belliydi zaten :D Pvp server gibi ismi vardı. Yakında herkes 83 ve full item olur. :D Bari itemleri herkese verseler
Galiba oyun milleti exp kastırarak bıktırmak istemiyor yoksa adamların işine gelir niye bukadar kolaylaştırsınlarki normalde ben 2 exp prede 83 oluyorum suan max 80 lvl de oyun 80 lvl olmak demek 15 gün brahmanda kassan olursun hadi yer falan yok dolandın oyanı dolandın buyanı 1 aya garanti olursun sonra adam exp pre almaz.Oyun milleti büyük ihtimal exp deil cz ye yönlendiriyor 80 olsunlar gidip pk larını atsınlar , item durumunu gelince 1 aya belli olur ama benim isteğim utc falan olmasın shard md raptor lu günleri özledik herkez böyle takılsın.

8 yıl oynadım son 3-4 yıldır oynamıyorum hala oynayan varmı?
Koxp ne alemde? hoş bir çözüm bulunsada oynamam daha gerçi birde herkes ampuldür şimdi :):)

8 yıl oynadım son 3-4 yıldır oynamıyorum hala oynayan varmı?
Koxp ne alemde? hoş bir çözüm bulunsada oynamam daha gerçi birde herkes ampuldür şimdi :):)
Koxp yok gibi usta eski uskoda hemen banlıyorlardı şimdi steam geçti daha koxp görmedik daha doğrusu ben görmedim koxp kullanan var diye birinin ihbar ettiğini veya forumda konu görmedim.Ampule gelince onlar knight ilk serverlerinde var mesela 2 3 yıl önceki serverde bile ampul yok bir iki kişi de vardır +9 öyle 1 2 parça .En iyi adamda var +8 kro set.

1 ay oldu oyun biraz toparlanıyor xiegenondayım ben de bir heves yeniden başladık 8 yıl sonra. Aynı serverda olduğumuz var mı merak ettim :)

Edit:Msn Koxp kalkmış iyi de olmuş.

Son düzenleme:
Oyun kendi icinde hala devam ediyor. Eski suksesi olmasa da bir cok kullanici tarafindan tercih ediliyor hala. 2/3 server genelde full cekiyor.

Yaklasik 1 ay once steam ile anlasti ve yepyeni kullaniclar edindi. Fakat steam uzerinde ki ko ile normal ko server olaylari tamamen farkli. Suanda 4/5 server bulunmakta steam uzerinden oynanan ve baya bir para istiyor bir seyler yapmak icin. Play for free olarak gecse de tum olaylarin dondugu 1. Server'lara sira beklemeden giremiyorsun. Fakat steam uzerinde suanda 2.5 yildizi var sadece. Begenilmemis.

1 ay oldu oyun biraz toparlanıyor xiegenondayım ben de bir heves yeniden başladık 8 yıl sonra. Aynı serverda olduğumuz var mı merak ettim :)

Edit:Msn Koxp kalkmış iyi de olmuş.
64 kadar kasdım bıraktım ygs sınavından sonra full boşum ama bizim arkadas ortamı büyük ihtimalle cypher da oynuyor oraya geçerim her halde birde oyunun durumu nasıl ona bakmam lazım devam etmem için.

72 levelde bıraktım bende. Pri kastım salak gibi, boss falan yakalayamadık haliyle item bakimindan da geri düştüm o yüzden oyundan soğudum belki sonra dönerim ama belli de olmaz gibi.

Bende + basma ve mavi kutuda denedim şansımı ama olmadı. 80 lvl karus taş gibi prim var. Sadece jr ve ft için giriyorum arada ona. Human mage kasayım diyorum.

Anvilde yaşadığım Hb +6 pişmanlığını unutamıyorum. Niye zorlarsın ki sat +6 işte başkası uğraşsın +7 için :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık