Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Knight Online

• Konbuyu başlatan Jaycee
  • Başlangıç tarihi
Server açmak yerine alt panelleri arttıkmak, sunucuları genişletmek akıllarına gelmiyor mu? Duyuru yaparken böyle duyuru yapmışlardı. Yoğunluk olursa alt panel açacağız, server açmayız demişlerdi. Şaka gibi yemin ederim. Daha oyunun ilk gününden milleti yolmaya geldiklerini belli ettiler. Dragon box denen saçmalıkta gelir haftaya tam olur.

Düzenleme: Birkaç gün daha bekleyeyim bari. Yakında ''Edana'' serverini açarlar. Ona giriş yaparım :D
Alt panel açılırsa daha fazla kişi girer oyuna ve premium alan sayısı azalır ve az para kazanır oyun sahipleri bu yüzden o dediğin olmaz hocam zaten ilk server açıldığında herkes premium aldı premiumlu adam bile sıra bekliyor bu kadar rağbet göreceğini zannetmiyorlardı bende zannetmiyordum ama binlerce kişi şuanda oyunu oynuyor yabancı userde çok fazla şuan zaten oyun şuan uluslararası oyunlar içinde steam sayesinde.

Merak ettim bi bakam diye yeni sunucuya giremedim, neyse bi DESTAN'a giriş yapayım.. en azından türkçe adı var sunucunun.

Evet tekrar bi deneyim yaşayayım dedim girdim baktım 40lv Büyücü yaptım.
Ancak Ticaret ve Takas yapmak için Offical Site'den bilmem kaç TL karşılığı açtırma nedir ya :) Ondan sonra direk çıktım.

SAKIN OYNAMAYIN :D

Aynen Swift atanda kalmamış :D
Takas dedigin trade mi? Merchant da 35 den sonra yapılıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık