Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Kızıl Saç Korsanları'nın Gücü

• Konbuyu başlatan Togrul
  • Başlangıç tarihi
Tayfayla bir şekilde karşılaşılsa bi antrenman maçı yapılsa ne güzel olurdu. Öyle bir durumda Zoronun rakibi tayfanın kılıç ustası değil Beckman olurdu. Zoro gibi akıldan yoksun bir adam hem de silaha karşı nasıl dövüşürdü bilinmez ama çok eğlenceli olacağı kesin.
Ayrıca shanksın tayfa anlamında en güçlü olduğunu ben de düşünüyorum. Fakat ne yazık ki bu onu en güçlü yonkou oluşumu yapmaya yetmiyor.

Eline sağlık güzel bir yazı olmuş.Kızıl Saç ve Hasır Şapka korsanları arasında bir kavga nasıl olacak kestiremiyorum fazla bir düşmanlıkları yok ama antreman niteliğinde yaparlarsa güzel karşılaşmalar görürdük.Luffy'nin kin beslemediği tek Yonko.

Bana da öyle geliyor da umarım gücünü adam akıllı gösterip öyle öldürür. Yoksa efsanevi şekilde söverim. Aynı şekilde Mihawk da. Bu ikilinin gücünü görmemek büyük kayıp olur.
Kesinlikle kardeşim oyaji gibi harcamasa bari ama kaç yıllık manga ve yıllardır soru işareti olan shanks boş beleş ölmicek.Ölümü seriyi bambaşka bi yere taşıyacak eminim

Kesinlikle kardeşim oyaji gibi harcamasa bari ama kaç yıllık manga ve yıllardır soru işareti olan shanks boş beleş ölmicek.Ölümü seriyi bambaşka bi yere taşıyacak eminim
Jiraiya Vol.2 olacak ama Oda'ya güvenemiyorum. Vs. çizme konusunda Kishimoto'nun yarısı kadar başarılı değil ve 3 büyükler içinde de vs. çizme konusunda en yeteneksiz adam. Şimdiden üzülüyorum Shanks ve Mihawk için :(

Oda tüm "death note" listesini seri sonuna doğru saklıyor bence. Buna göre Kaido, Shanks, Mihawk, Garp, Sengoku, Rayleigh, Sabo (en çok bunu görmek istiyorum), Karasakal, Shiryuu, moruk goroseiler gidici bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık