Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Kızıl Saç Korsanları'nın Gücü

• Konbuyu başlatan Togrul
  • Başlangıç tarihi
Bence birkaç seneye kalmaz Shanks ın yonkoular arasında ki tartışmasız üstünlüğünü hepberaber görücez... Bana göre şimdiden belli ama işte kabullenmeyen arakadaşlarada ispatlanacak.

Shanks fanları en beteri çıktı iyi mi?:D Kaido en güçlü denirken nasıl eğip bükülüyor. Hayır Shanks için böyle dense başkası eğip bükmeye çalışılsa ne olurdu acaba.

Bence birkaç seneye kalmaz Shanks ın yonkoular arasında ki tartışmasız üstünlüğünü hepberaber görücez... Bana göre şimdiden belli ama işte kabullenmeyen arakadaşlarada ispatlanacak.
Ne belli de millet kabullenmiyor?

Shanks fanları en beteri çıktı iyi mi?:D Kaido en güçlü denirken nasıl eğip bükülüyor. Hayır Shanks için böyle dense başkası eğip bükmeye çalışılsa ne olurdu acaba.

Ne belli de millet kabullenmiyor?
yukarda yazdık nedenlerini bir okursan zahmet edip görürsün... Op severim Shanks fanı falan değilim.. Oda nın kendisi Shanks fanı..

Kaido en güçlü denirken eğip bükülmüyor lakin Shanks Kaidoyu durdurdu denilirken eğilip bükülüyor biz ona karşı çıkıyoruz...

Son düzenleme:
yukarda yazdık nedenlerini bir olursan zahmet edip görürsün... Op severim Shanks fanı falan değilim.. Oda nın kendisi Shanks fanı..
Aynı Oda güçlü olmak istesem Teach'e katılırdım diye de sözü var. Yani? Yazdıklarını okudum ama sadece senin çıkarımların, tersten bende farklı senaryo yazabilirim.

Zaten onu istiyorum bende bu Shanks Kaidodan daha güçsüz olduğu halde (size göre) nasıl durdurdu bide sen yaz bakalım...

Beyler arkadaş tayfanın gücünü sormuş. Meyve ile mi haki tabanlı mı yoksa başka bir güç ile mi dövüşüyor diye sormuş. Bunu cevaplamanızı istemiş. Siz Kaido vs Shanks tartışıyorsunuz. Devaam edecekseniz Genel Tartışma daha uygun.

Shanks hem bireysel hem de tayfa olarak en güçlü yonkou. Yazın kenara, dedi dersiniz. Shanks'ın tayfası kısıtlı ve kendi halinde biri ama diğer üçüne bakıyoruz olabildiğince geniş ve birçok kişi ile işbirliği içinde hareket ediyor. Bu da Shanks'ın seviyesini gösteriyor. Bu yüzden, Kaidou'ya yenilip biat edenlerin Shanks'ı indirelim demelerine hala şaşırıyorum, hatta komik geliyor.
İşte bir neden daha Shanksın en güçlü yonkou olduğuna dair... Evet kısıtlı tayfası aslında seviyesini belli ediyor... Güç olayına gelirsek ; Bencede Haki ağırlıklı bir tayfa... taaa ilk bölümlerde Shanks Luffynin gomu gomuno meyvesini yediğine çok üzülmüştü hatta çok sinirlenmişti bir daha yüzemeyeceksin aptal herif falan demişti...

Sinbatt

Shanksın şeytan meyvesi kullanıcısı olacağına pek ihtimal veremiyorum çünkü lufy kurtarıp tek kolunu kaybettiği zaman bir şekilde yüzmüstü ustune meyve kullanıcısı olsa en azından kolu gitmezdi bence. Beckman gelirsek bence çok sağlam bir adam kizaro bu adamı gördüğü zaman ödü bokuna karışmıştı ama her ne olduysa yinede lufy karsi saldırmaktan geri durmadı burda bir tezatlık var bence kafami karıştıran kısım bu

Çıkar büyük ihtimalle meyve Shankste. Ruh Deprem ve Karanlık gibi ağır Op meyveler çıktı Yonkolarda şuana kadar. Kaidoudan ise Zoanların kralı mitolojik Zoan Ejderha meyvesi bekliyorum.Shanksin aşağı kalmaması lazım.Zaman tabanlı Op bir meyve olabilir belki.
Ben Beckmandada aşırı sağlam bir meyve çıkar.Logia bile olabilir bilemiyorum.
Roo'dada hızla alakalı bir meyve bekliyorum.
Yasoopta birşey çıkmaz.Aşırı iyi k.haki ve nişancılık.
Gorile benzeyen bir adam vardı ondada maymun meyvesi çıkar.
Tahminlerim bu yönde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık