Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Kingdom

Mangada herşey var. Entrika mı istersin plan içinde plan mı yoksa savaş mı... Vay be Kanki de gitti 😒 Shin le atışmaları bile güzeldi

KanKi aşırı sağlam karakterdi.Serinin zalim ama bir o kadar karizmatik lideri açığını kapıyordu.Karakterin arka planı da fena değildi biraz duygusallık da katmış yazar.Riboku'yu az daha indiriyordu ama olmadı.R.i.p

Kanki ne alaka? Seride bir adet polat alemdar mevcut. Kanki polat alemdar olsaydı ölmezdi.
İlginç ama sevdim :)

Riboku tarihte iz bırakmış ve bir çok eserde adını gördüğüm okuduğum biri, mangaka da seride hakkını veriyor. Tarihsel açıdan bakılırsa serinin yarısını Riboku (Li Mu diye geçiyor kitaplarda) kaplasa abartı olmaz. Var sen gerisini düşün.

Not düşeyim, sana spoiler olsun. Riboku savaşta ölmüyor :ehe:

Riboku tarihte iz bırakmış ve bir çok eserde adını gördüğüm okuduğum biri, mangaka da seride hakkını veriyor. Tarihsel açıdan bakılırsa serinin yarısını Riboku (Li Mu diye geçiyor kitaplarda) kaplasa abartı olmaz. Var sen gerisini düşün.

Houken de savaşda ölmüyordu tarihe göre li mu kesin savaşta ölücek houken gibi tarihe göre yazmıycak bence mangaka

Riboku çöptür. Yazarın kurgusu daha çöp. Göklerden gelen kararlarla hayatta kalıyor her ark. Öldüğü bölüme kadar bir bölüm okunmaz. Mangaka’nın dedesinin hayatını, torunları okusun, banane.

Riboku çöptür. Yazarın kurgusu daha çöp. Göklerden gelen kararlarla hayatta kalıyor her ark. Öldüğü bölüme kadar bir bölüm okunmaz. Mangaka’nın dedesinin hayatını, torunları okusun, banane.
Böyle bir tepki abartı geldi bana, hayatta başarılar :respect:

Houken de savaşda ölmüyordu tarihe göre li mu kesin savaşta ölücek houken gibi tarihe göre yazmıycak bence mangaka
Mantıklı ve olabilecek bir ihtimal, ben yine de savaşta ölsün istemem. Riboku gerçekten sağlam bir karakter, seriden de değerini taşıyan bir ölümle çıkarılmasını isterim. Çünkü Ouki ve Houken savaşan karakterlerdi, savaşta ölmeleri guzeldi, Riboku ise stratejist yanı ağır basan bir karakter

Li Mu'nun ülkesindeki yönetim sorununun üstünde boşuna durmadı yazar. Yeni krallarının nasıl bir aşağılık olduğu gösteriliyor her seferinde. Li Mu'nun sonunu getiren şey savaş değil tarihteki gibi yönetimden kaynaklanan sebepler olacak diye düşünüyorum.

Seride şu atarı düşman ülkenin Meclisi'nde düşman Kralın önünde yapacak başka kimse yok ⛔ ...

Ri boku reis Kan ki ve Ou ki gibi 2 canavarı alt etti daha ne yapsın 😎

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık