Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] King

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 84 72.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 32 27.6%

• Kullanılan toplam oy
    116
Panel panel dahil olmasını beklemiyorum ama 12 sene içinde en azından daha fazla görebilirdik diyorum bu dediğimde yanlış bir şey yok. Fanısın diye illa her dediğime karşı çıkacaksın diye bir kaide yok. Doflamingo işlenmesi bittikten sonra bile göründü işte ve daha da gözükme ihtimali var. Adam hapiste olduğu halde dışarıda olan Crocodile'dan daha fazla gözüktü. Yani öyle misyonu bitti gibi bir durum yok. Crocodile tekrardan ne kadar rol oynayacak göreceğiz, ama şimdilik zaman atlaması sonrası bir rol oynamadı bu da bir gerçek.
Yahu sen yıl olarak sene hesaplama seri içinde ne kadar geçmiş onu hesapla. Yoksa kaç tane karakter hiç bir şey göstermedi kaç yıldır. Önemli olan bu değil, karakterlerin ne zaman rol alacağı. Hiç rol almayanlar bu konuda daha çok eletirilebilir, fakat Crocodile Alabasta-ID ve MF de ön plan işler yapmış. Sonra ise NW'ye girmiş, bu noktada işleneceği yerin zamanı varsa vardır. Olmasa zaten Mangaka karakteri özellikle NW'ye giriyorken çizmez, geri getirtmezdi.

Sana bu yüzden diyorum istediğin gibi yorumluyorsun her şeyi diye... :S

Bu alemde 100 bölüm karizma kasarsin 2 bölümde madara olursun derken doğru söylemiş Laz Ziya ....Yazık olmuş

Adam plot armor kurbanı oldu ya la.

Ateşten yaratılmış, ateş/lav içinde yüzen adam bitki kurbanı oldu. Bitkilerin ateşten/lavdan üstün olduğunu da görmüş olduk :oleyo2: :mad:

Oda ile Akainu'yu da alır bu yalamaki

En zayıf olduğunu gösteren bir şey yok. Hayalleriniz dışında.
Oda'nın beceriksizliği, sağ kola lan bu adam. Sağ kollar ayrı bir güç, Marco ile en net şekilde gösterildi. Katakuri'de aynı şekilde.

Hatta Shichibukai'lerin sağ kolları bile ayrı düzeydeydi.

Tamam Queen'i al geçte, King'de bir dur yani. Bir zahmet kurtulup kaçabilsin en azından veya karşılıklı bir şeyler olsun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık