Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Killer'ın Seviyesi

Killer'ın Seviyesi Nedir?

• Kullanılan toplam oy
    112
Biraz zorlandı Law kadar rahat yenemedi Law 10 parçaya böldü ve Hawkins ondan korkuyordu.Killer karşısında o kadar çekinmedi kendinden vazgeçerek dövüştü Kid üstüne oynadı zarar vermek için onda bile kolu yok muhabbetini koydu Oda.Law bunlara kasmamış kızınca vurmuş geçmiş.
Adam tek attı geçti la sen nereyi diyon zorlandı diye at bi merak ettim. Rüyanda görüyon foruma yazıyon uğraşıyoz sonra.

Bazı detayları unutmuşsun. Law daha rahat yendi, çünkü; kuklası yoktu ve Drake, Law'ı hapishaneden saldığı için pusu kurabildi.

Law'ın daha güçlü olması da var tabi. Fakat süre ve rahatlık açısından fark yok. Hatta Law'ın tayfasına kukla koyunca Law teslim olurken Killer teslim olmadı. Artı yazar mı @Montana ? ;)
Law'ın kuklaları nadide tayfa üyeleriydi. Adam ona rağmen tehdidiyle rest çekti, Hawkins'e. Elinde tayfasının kozu varken korktu, Law'dan.

Law'ın kuklaları nadide tayfa üyeleriydi. Adam ona rağmen tehdidiyle rest çekti, Hawkins'e.
Biliyorum, o kısmı biraz geyiğine yazdım. Law daha rahat yensin zaten, Killer'dan daha güçlü. Killer onun kadar daha rahat yenemediği diye seviye biçemeyiz, ki Killer da kaptanının hayatı söz konusu olmasına rağmen gayet rahat yendi.

Law ve Hawkins'in ilk karşılaşmalarında ikilinin sınıf farkı net koyuldu. Hawkins endişe duyarken Law çocuk oyuncağı muamelesi yapıyordu. Wano başından beri Hawkins'i bırak ciddiye almayı görmeyen Law'a karşı Hawkins bunu nasıl hapse atarım planlarını tayfası üzerinden işletti. Bunda da patladı. Adam nasıl tehdit ettiyse gitmezseniz beni öldürecek dedi.

Law dövüş sonrası yaralıydı bayağı. Killer’a karşı rehine tutmasa Killer’a çizik atamaz Hawkins.
Killer öveceğim diye boş atmayın la. Law tıpış tıpış kendi paşa isteğiyle girdi hapse orada elleri kelepçeli iken aldığı izler onlar sadece.

Law ve Hawkins'in ilk karşılaşmalarında ikilinin sınıf farkı net koyuldu. Hawkins endişe duyarken Law çocuk oyuncağı muamelesi yapıyordu. Wano başından beri Hawkins'i bırak ciddiye almayı görmeyen Law'a karşı Hawkins bunu nasıl hapse atarım planlarını tayfası üzerinden işletti. Bunda da patladı. Adam nasıl tehdit ettiyse gitmezseniz beni öldürecek dedi.

Killer öveceğim diye boş atmayın la. Law tıpış tıpış kendi paşa isteğiyle girdi hapse orada elleri kelepçeli iken aldığı izler onlar sadece.
Normalde de yaralayabiliyor kafa kafaya dövüşte

Konuda yazdıklarının cevabı var zaten tarafsız şekilde yazdım. Okursan soru işaretleri kalkar.
Okudum eline sağlık güzel yazmışsın.

Bir konuya değinmek istiyorum şu çatıya çıkma mevzusu fazla abartılı yani sanki o çatıya sadece en güçlüler çıkmış gibi bir izlenim veriliyor. Ben böyle olduğunu düşünmüyorum. Eski jenerasyonun yerini yeni jenerasyon alıyor mevzusunu bize aktarmak için Yonkou vs Süpernova şeklinde yaptı.

Aşağıda Sanji, Jinbe, Marco'da vardı. Killer'in bu üçünden güçlü olması mümkün değil.

Zoro karşısında ise evet elinde kendi asıl silahları yoktu fakat olsaydı da bu Zoro'yu çok fazla zorlayacağı anlamına gelmez çünkü Zoro'nun da elinde üçüncü kılıcı yoktu. Zoro, elindeki orağı kullanış biçiminden güçlü olduğunu anladı ama Zoro'yu zorlayacak bir fiziksel gücü yoktur.

Kaido'nun saldırısını önlemede Akazaya'lar içinde sadece Kikunojo zorluk yaşadı o da saldırının hızına ayak uyduramadı. Kılıçlarına da o an Haki basmamıştı bu yüzden saldırıyı önleyemedi. Kiku'nun seviyesiyle de Killer'i kıyaslamamız mümkün değil zaten.

Diğer Süpernovalar daha YC3 seviyelere yakın bile değil. Killer içinse verilebilecek bir seviye ki bu kadar kısa sürede bu kadar yükselmesi bile iyi. Shabondy'de kapıştığı Uruoge, Cracker'i yenemiyordu.

Drake, Apoo, Hawkins'i bu arc içinde gördük. Drake bildiğin önüne gelenden tokat yedi. Apoo, Queen'in oyun aleti oldu. Hawkins'i zaten hiç sayma bile.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık