Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kid & Law vs Amiraller

Kid ve Law hangilerini yenebilir?

• Kullanılan toplam oy
    65
Teach tabi ki güçlü. Ama etken olarak Luffy'nin görülme sebebi de adamın her defasında Luffy'i bağlayan işlerde bulunması. Ace'inden en son Garp'ına kadar. Bunlar yazıldı kaç defa.

Law'ın yanında güçlü 2 adamı olsaydı Karasakal ve oradaki ekibi yenilirdi diyenler de yazdı.
Teach'in uzun süredir işlenmesi ve Luffy'yle savaşacağını bilmemiz ayrı bir olay. Sırf işleniş böyle diye Law'a çıkış yolu aramaya gerek yok bence. Teach güçlüydü, kazandı. Law ve Kid'in o seviyeye gelmesine daha var.

Garp reyizin kondisyon baya düştü. Her ne kadar asıl performansının bu kadar olacağını düşünmesem de gördüğümüz kadarıyla değerlendirecek olursak Kid ve Law, Garp'ı baya bir dayak yedikten sonra indirirler.

Aramaki bana hiç ağırlığı olan bir karakter gibi gelmedi. O yüzden en kolay onu yenerler. %100

Fujitora'nın gücü çok tehlikeli. En güçlü meyvelerden birine sahip. Benim için en kapalı kutu Fujitora şu an. Fujitora atak yönünden ucuk açık adam. Ama dayanıklılık yönünden bir BM olmayacağı için Kid ve Law'ın ataklarını yerse eğer yenilir. Ama yenilmeden çok büyük saldırı gücüyle de ikisinin fişini çekme ihtimali var. %60-%40

Kizaru'nun saldırı gücü bana çok korkunç gelmiyor. O yüzden Kid ve Law ikisi birlikte bence Kizaru'yu yenebilirler. %70-%30

Aokiji'nin Teach tayfasına yaptığını gördükten sonra onun da dondurma gücünün çok tehlikeli olduğunu düşünmeye başladım. Hiç affetmeyecek bir meyvesi var. O yüzden yine Kid ve Law saldırıları oturtursa yenerler. Ama Aokiji'ni atağını da yediler mi gitme şansları var. %50-%50

Akainu'yu yenemezler.

Shanks şov yapsın diye yazdığı senaryo zaten çok rezil.

Kid direkt ultiyi açıyor filoyu yok edip sayı farkını indirmek için

Sonra tam ultisini atacakken Shanks vuruyor Killer kaptanına yardıma koşuyor. Kid hem kral hakili darbe yiyor hem de Damned Punk elinde patlıyor böylece Killer da kendi de tek yiyor. Kalanı da devler hallediyor.

Yani hikayede kimi önemsiyorsa ona şov yaptırıyor daha az önemsediğini de çiğ çiğ yiyor valla. Kid, Shanks'tan tek yiyecek adam değildi. Özellikle 2v1 Bm indirmiş Kid..

Zaten Law ve Kid'in eşleşmeleri daha farklı olsaydı o zaman Kid illaki güçlerini Karasakal üzerinde kullanırdı bu sefer Law'a şov yaptırtmazdı mangaka
Shanks 100-200 metre öteden salına salına geliyor, Kid öyle mal gibi duruyor Shanks saldırsın diye. Usopp da yenerdi aynı senaryoda, Kid'in kendi saldırısını yansıtarak. Hayatımda gördüğüm en saçma yenilgilerden birisiydi. Kid'e çok potansiyelli bir meyve verip, güzelim meyveyi hiç etti. Üç haki türü olmasına rağmen doğru düzgün eğitim almadı, geliştirme fırsatı bile sunmadı karaktere.

Normal şartlarda hepsini yenebilmeleri lazım. Bir arc önce yonko yendiler beraber, denkleri olan amiralleri de yenebilmeleri gerekiyor.
Katılıyorum. Sadece Amiraller daha fazla güven veriyor bu arada Big Mom'dan... Aramaki dışında en azından.

2 vs 2 olsa ortada bir maç olurdu hepsini birden alamazlar.Amirallere de Law ve Kid gibi 3 milyar ödül biçildi.Yani koca ana karşısında benzer performans verirlermiş.Bence aynı performansı vereceklerse olumlu bireyselde imparator yaralayabiliyorlar anlamına geliyor kazanamasalar bile.

Shanks ile Bigmomu kıyaslamak hata olur . Kid ve Law Shanks ile savaşsa çok uzun sürmeden yok olurlardı diye düşünüyorum .
Bigmom Shanksın gücünde değil . Shanks işlenince daha net anlaşılır .

Bu yüzden Bigmom üzerinden kıyas yapmıyorum şahsen .

Akainu gibi bir adamı bu ikisi yenemez .

2 vs 2 olsa ortada bir maç olurdu hepsini birden alamazlar.Amirallere de Law ve Kid gibi 3 milyar ödül biçildi.Yani koca ana karşısında benzer performans verirlermiş.Bence aynı performansı vereceklerse olumlu bireyselde imparator yaralayabiliyorlar anlamına geliyor kazanamasalar bile.
Cidden Aokiji'nin performansını gördükten sonra Kid ile Aokiji'nin 3 Milyar ödülerinin bir şeyi yansıttığını mı düşünüyorsun.

Hele Akainu gibi bir adam ile Kid ve Law denk mi yani?:(

Cidden Aokiji'nin performansını gördükten sonra Kid ile Aokiji'nin 3 Milyar ödülerinin bir şeyi yansıttığını mı düşünüyorsun.

Hele Akainu gibi bir adam ile Kid ve Law denk mi yani?:(
Evet.Kuzan da karasakal karşısında Law’ın verdiği performansı ortaya koyar ve yenilir daha fazlasını değil.Luffy’nin Nika olduğunu biliyoruz 3 milyar ödül ona az mesela aynısı Kid ve Law için de geçerli olabilir ama güçleri oturmuş amiraller için olamaz.Garp için 3 milyar az olabilir mesela amirallerle aynı ödülü verelim diyip geçmiş olabilirler seviyesini bilmedikleri için.Fakat amiraller için adam kayırmadan hepsine 3 milyar vermişler Fuji,Kizaru,Aramaki.Saka artık filo amirali onunki daha yüksektir muhtemelen farklı ligde görüyorlar.

Evet.Kuzan da karasakal karşısında Law’ın verdiği performansı ortaya koyar ve yenilir daha fazlasını değil.Luffy’nin Nika olduğunu biliyoruz 3 milyar ödül ona az mesela aynısı Kid ve Law için de geçerli olabilir ama güçleri oturmuş amiraller için olamaz.Garp için 3 milyar az olabilir mesela amirallerle aynı ödülü verelim diyip geçmiş olabilirler seviyesini bilmedikleri için.Fakat amiraller için adam kayırmadan hepsine 3 milyar vermişler Fuji,Kizaru,Aramaki.Saka artık filo amirali onunki daha yüksektir muhtemelen farklı ligde görüyorlar.
Teach görünce korkuyor Aokiji'yi. Adamlarının çoğu bir anda buza dönüşüyor. Bütün tayfasıyla olduğu yerde oluyor bu olay. Law ve Kid'ten böyle ağırlık mı gördük. Bence yanlı mesaj atıyon bu konuda.

Akainu ise apayrı mesele zaten.

Aslında amirallerin 3 milyar ödül alması iki yonkouyu yendiler diye üçlünün 3 Milyar ödül almasından yola çıkarak,
2 yonkou = 3 amiral denklemi çıkabilir.

Teach görünce korkuyor Aokiji'yi. Adamlarının çoğu bir anda buza dönüşüyor. Bütün tayfasıyla olduğu yerde oluyor bu olay. Law ve Kid'ten böyle ağırlık mı gördük. Bence yanlı mesaj atıyon bu konuda.

Akainu ise apayrı mesele zaten.
Kendi için değil tayfası için korkmuştur ölecekler diye.Kızıyor zaten baya böyle donduracak tek kişi var düzelt adamlarımı diye.Hancock’a da sitem ediyor.Law yapamaz mıydı sanıyorsun yapboz ederdi tüm tayfasını uyanmış meyveyle ama adamın tayfasıyla işi olmadı direk karasakala odaklandı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık