Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Kengan Asura

Lolong galiba şöyle bir şey demiş ''even I couldn’t defeat Misasa easily'' kaybedeceğini düşünmüyorum. /Spoiler]
Oo öyleyse Kuroki level hatta üstü bile olabileceği kesinleşti. Maç kuralıyla kast etmiyordur muhtmelen. King vs Emperor çok yüksek ihtimal.Okubo dövüşecek diyenler var da ona ağır gelir bu eleman.

Mangası okuyabileceğimiz bir site var mı?
Mangawow'da 102'e kadar var Türkçe olarak. Mangadex'te tüm bölümler var.

Netflix'te yeni bölümleri çıksa da izlesek.
Hocam İngilizce'niz varsa baştan başlayın derim benim de çok yok gerektiğinde çevire çevire okuyorum pişman olmazsınız.

Son düzenleme:

Misasa, Silat adlı sanatı kullanıyormuş. Ondan kaynaklı tabi de bayağı efektif gözüktü daha önce hikayede kullanan birinin olmaması garip geldi. Neticede hatrı sayılır sayıda ufak adamlar da vardı.
Yumi her türlü pis işi yapabilecek bir adam profilindeydi ama yine de Misasa'nın adamını öldürmüş olması dramatizasyonuna gerek yoktu. Yani herif kendine yaşayan bir karakterken pure evil oldu olmasaydı daha ilginç bir karakterdi. Lolong bu bölümde de beklentiyi arttırdı, kendisi sevilesi bir karakter olsa da Hisoka'nın Kuroro'ya baktığı gibi bakıyorum ve dayak yiyeceği anı iple çekiyorum. Son olarak da şu an Misasa lehine de olsa Yumi'nin tüm kartlarını açtığını sanmıyorum. Bakalım her sonuca gebe.

@Gensai mesele İngilizce olması değil manga okumak sıkıyor artık. One Piece sağ olsun mangadan soğuttu beni.
Tercih meselesi tabi de tür hoşunuza gidiyorsa şansı hakeden bir seri :sapkali:

Misasa, Silat adlı sanatı kullanıyormuş. Ondan kaynaklı tabi de bayağı efektif gözüktü daha önce hikayede kullanan birinin olmaması garip geldi. Neticede hatrı sayılır sayıda ufak adamlar da vardı.
Yumi her türlü pis işi yapabilecek bir adam profilindeydi ama yine de Misasa'nın adamını öldürmüş olması dramatizasyonuna gerek yoktu. Yani herif kendine yaşayan bir karakterken pure evil oldu olmasaydı daha ilginç bir karakterdi. Lolong bu bölümde de beklentiyi arttırdı, kendisi sevilesi bir karakter olsa da Hisoka'nın Kuroro'ya baktığı gibi bakıyorum ve dayak yiyeceği anı iple çekiyorum. Son olarak da şu an Misasa lehine de olsa Yumi'nin tüm kartlarını açtığını sanmıyorum. Bakalım her sonuca gebe.

Lolong'un dediği kişiler kazandı hep. Misasa'nın kazanacağını düşünüyorum o yüzden, en azından kaybetse bile dayak yiyerek kaybetmez.

Lolong cidden farklı birisi. Kimle dövüşeceğini merak ediyorum.

Lolong'un dediği kişiler kazandı hep. Misasa'nın kazanacağını düşünüyorum o yüzden, en azından kaybetse bile dayak yiyerek kaybetmez.

Lolong cidden farklı birisi. Kimle dövüşeceğini merak ediyorum.
O konuda haklısın, mantığı zayıf olsa da hafif elemanların kazanması muhabbeti de var ama Yumi'nin hikayesi daha sündürülmeye çok müsait şimdi kaybetmesi onu büyük oranda çizecek. Yoksa ben de Misasa kaybedecekse Yumi'yi öldürüp kaybetsin isterim. Lolong'u anca Demonsbane alır gibi duruyor.

O konuda haklısın, mantığı zayıf olsa da hafif elemanların kazanması muhabbeti de var ama Yumi'nin hikayesi daha sündürülmeye çok müsait şimdi kaybetmesi onu büyük oranda çizecek. Yoksa ben de Misasa kaybedecekse Yumi'yi öldürüp kaybetsin isterim. Lolong'u anca Demonsbane alır gibi duruyor.

Öldürüp, kaybetmesi de olur. Yumi'nin bu noktadan sonra üstünlük kurması kötü olur bence.

Ohma alabilir. Gerçi Worm'dan bir eleman var, onunla dövüşebilir. Kuroki bir şekilde dahil olur mu dövüşlere? Gerçi Kuroki de fazla gelebilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık