Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Kengan Asura

Ichiro'yu sevsem de serideki şu ana kadar ki en usta adamdan eğitim alan biri olarak şimdi galibiyet almayacaksa bu adam ne zaman kazanacak acaba? Harcanmış vakit gibi geliyor bana mangaka bizimkileri kaybettirip bir şekilde rövanş maçları mı yaptırmayı düşünüyor belki de.King'i turnuva başından beri hypelıyor Ohma için olabilir.

Bilemiyorum 5 yıl falan zaman atlaması yapmadan hikayeye yön verecek konuma nasıl gelebilir, çok alttan başladı. Daha Katsuya falan dahil olacakmış hikayeye.
Katsuya dediğimiz en güçlü kişi miydi? Gerçi Gensai falan uygun şartlarda yenebilir diyordu sanki onu. Umarım hikayeye sokar.

Zaman atlaması mutlaka olmalı. Koga ne kadar çabuk gelişse de geçmeye çalıştığı kişi Ohma. Şöyle 2-3 sene yaklaşması için bence yeterli olacaktır. Sonuçta Ohma zirve isimlerden birisi gelişimi Koga'ya göre daha yavaş olacaktır. Koga'da da Kazuo'yla aynı görüşe sahip birisi, bir şekilde hızlı gelişmesine bağlar. Tek endişem karakteri geri plana atıp, Ryuki'yi falan ön plana çıkarması. Umarım öyle bir şey yapmaz.

Katsuya dediğimiz en güçlü kişi miydi? Gerçi Gensai falan uygun şartlarda yenebilir diyordu sanki onu. Umarım hikayeye sokar.

Zaman atlaması mutlaka olmalı. Koga ne kadar çabuk gelişse de geçmeye çalıştığı kişi Ohma. Şöyle 2-3 sene yaklaşması için bence yeterli olacaktır. Sonuçta Ohma zirve isimlerden birisi gelişimi Koga'ya göre daha yavaş olacaktır. Koga'da da Kazuo'yla aynı görüşe sahip birisi, bir şekilde hızlı gelişmesine bağlar. Tek endişem karakteri geri plana atıp, Ryuki'yi falan ön plana çıkarması. Umarım öyle bir şey yapmaz.
Yazarın eskiden çöp adamdan hallice çizdiği bir Rokushin Kaikan turnuva hikayesi var Koga'nın amcası Joji falan da katılımcısı. Orada şampiyon olmuş eleman, redditde sorduğum adamın biri Katsuya için Gensai+Wakatsuki demişti hatta Muteba'yı da dahil etmişti ama o kadar da değildir herhalde. Hikayenin son kısımlarında ortay çıkacakmış. Koga'nın problemi bence şu ne Niko stili gibi her derde deva bir stili ne Wakatsuki gibi bir gücü ne de Rihito gibi bir özelliği var. Kendi karma yeteneğini oluşturabilir zamanla ama Ohma gibi bir hayvanı nasıl yakalar hiç bilmiyorum Gensai 53 yaşında şu an gayet sağlam duruyor. Yaşlanma problemi yok yani ve Kure klanı sayesinde muhtemelen Niko stilini de geliştirir.
Ryuki' yi ben pek sevemedim klon ise eğer bu konsepti beğenmiyorum umarım Worm üstünden bir sürü Fang, Ohma tipinde kişilerle dövüşülen bir arc yazmaz yazar. Genel beklenti bu yönde çünkü. Bir de Daromeon youtube yayını açıyor arada ve galiba Koga için seyircinin yansıması gibi bir laf etmiş ama arc özelinde mi yoksa genel için mi dedi bilmiyorum.

Şurada da bugünkü sayının fan renklendirmesi versiyonu var.

Son düzenleme:

Silinmiş Üye

Bu dövüş çok barizdi erken başladığı iyi oldu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık