Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Kengan Asura

Silinmiş Üye

Böyle bir şey olacağı belliydi tamam da ilk maçtan da olmaz ki.Haftalık takip etmek şu an çok manasız geldi şu sıralar en heyecanla beklediğim mangada böyle hayal kırıklığına uğramak kötü oldu, biraz ara vermek daha iyi olacak.Akoya , raian falan da öldürürse rakiplerini geçmiş olsun Kengan birliğine.Böyle dedim ama tam tersi falan olur yine şaşırtır Yabako.
Harbi üzüldüm sen o kadar çalış yumruğunu demir yap,saçma bir kuralla kaybet.Neyse en azından dövdüğü için mutluyum.Bait olmasın belki de kazanmıştır Carlos aşağıda onun herhangi bir uzluvunun değmesi daha olası inş öyledir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Harbi üzüldüm sen o kadar çalış yumruğunu demir yap,saçma bir kuralla kaybet.Neyse en azından dövdüğü için mutluyum.Bait olmasın belki de kazanmıştır Carlos aşağıda onun herhangi bir uzluvunun değmesi daha olası inş öyledir.
Son sayfada Purgatory'den bir eleman bizim kurallarımızla yenilmeyiz gibi bir şey söylüyor demişler redditde.Gaolang'ın kolu değiyormuş önce.Tek istisna tüm vücudunun değmesi gerekiyorsa falan olur ama sanmıyorum o elemana o lafı dedirttikten sonra Gaolang'ın kazanacağını.İngilizce çıkınca daha iyi anlaşılır da Gaolang diğer dövüşçülere göre daha zeki gelmişti bana yani böyle ucuz numaraları atlatır diye düşünüyordum.İyi tarafından bakarsak tekrar aynı numarayı işlemez diye umuyorum mangaka.

Şu sayfadan bahsediyorum

Silinmiş Üye

Son sayfada Purgatory'den bir eleman bizim kurallarımızla yenilmeyiz gibi bir şey söylüyor demişler redditde.Gaolang'ın kolu değiyormuş önce.Tek istisna tüm vücudunun değmesi gerekiyorsa falan olur ama sanmıyorum o elemana o lafı dedirttikten sonra Gaolang'ın kazanacağını.İngilizce çıkınca daha iyi anlaşılır da Gaolang diğer dövüşçülere göre daha zeki gelmişti bana yani böyle ucuz numaraları atlatır diye düşünüyordum.İyi tarafından bakarsak tekrar aynı numarayı işlemez diye umuyorum mangaka.

Şu sayfadan bahsediyorum
Hoayda kaçarı yok demek.

Agito'nun karakter gelişimi çok hoş cidden hiçbir zaman kötü biri değildi belki ama cidden şu an uygun bir insan haline gelmiş gibi görünüyor.Agito'nun tersini söylemiş olsa da Raian da güldürdü bu da değiştiğini gösteriyor.
Rihito ve Falcon'un eşleşmesini beklemiyordum açıkcası özellikle yenmesini ve yenilmesini istediğim karakterler eşleşti umarım istediğim gibi biter maçın sonucu.Eğer Rihito kazanırsa sağlam bir dayak yiyip Razor edge ile ani bir saldırıyla kazanır , kaybederse de geçmişteki haliyle baz alındığında vay be dedirtir diye bekliyorum.King'in tahminleri her türlü ilk turlar tutar diye de düşüncem vardı ama Rihito'yu tanımadığından belli olmaz.

Falcon Narutocu bir weeb çıktı.Hoşuma gitmedi ama Gensai'ye bağlayacaklar sanırım,umarım bol flashback görürüz.Rihito bir defa denk getirse kazanır belki.

Rihito tahminimce ucu ucuna kazanacak da ben bu Purgatory elemanlarına hiç ısınamadım Muteba ve Hanafusa da çeşitli numaralara sahipti ama onlar bana sempatik geliyordu.Bu elemanlar kabak tadı verdi.Hele şu weeb tam bir karın ağrısı 4'lü yeterince trol böyle tiplere gerek yok bana kalırsa , zehirli de sanırım tırnakları.Misasa kılıklı sağlam bir herifken başta, şimdi Jiraiya'dan soğuttu beni.

Gensai'nin geliş amacını merak ediyorum bir de sadece maçları takip etmeye geldiğini sanmam acaba bir maça dahil olur mu suikastçi olduğundan Idemitsu ile geçmişi de vardır bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık