Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kehihihi Yeni Dünya'da

Bu adamın tek yediği adamlar küçümsenecek adamlar değiller. Bizim tayfanın tamamı da Kuma'dan tek yedi. Belli bir seviyedeki kişilerle karşılaşında bu teklemeler çok normal.

Hocam valla SirAce'nin dediği gibi, haki bilen biri çıksaydı karşısına oralara kadar gelemezdi, ben çok seviyorum Logia meyvelerini, bir çöp bile olsan,(en azından Yeni Dünya'da) 210 milyon gibi bir rakama ulaşabiliyorsun.
Aksine Logia olmasının dezavatajını yaşıyor. Diğer türlü daha zor ilerler ver eğer potansiyeli varsa ortaya çıkartırdı. Örneğin Ace gibi güzel bir logia sı olmasaydı daha güçlü olabilirdi... O yüzden ya Kara Sakal gibi meyveler ve Haki üzerinde bilgi edindikten sonra bir meyve yemek çok daha iyi...

Logia meyvesi bence her zaman avantaj değil en büyük örnek Ace bu adam sadece meyve gücü ile dövüşüyordu görüğümüz kadari ile ne haki kulanabiliyordu nede fiziksel gücü çok yüksek seviyeydi. H.Hakisi vardı ama geliştirmemişti neden ? Çünkü meyvesi güçlüydü. Eğer Ace meyve yemeseydi o kadar hızlı güçlenemezdı ama sonuda böyle olmazdı bence. Bizim çamur adamın durumuna aynı Ace gibi bence

Alex Louis Armstrong

Logia meyvesi bence her zaman avantaj değil en büyük örnek Ace bu adam sadece meyve gücü ile dövüşüyordu görüğümüz kadari ile ne haki kulanabiliyordu nede fiziksel gücü çok yüksek seviyeydi. H.Hakisi vardı ama geliştirmemişti neden ? Çünkü meyvesi güçlüydü. Eğer Ace meyve yemeseydi o kadar hızlı güçlenemezdı ama sonuda böyle olmazdı bence. Bizim çamur adamın durumuna aynı Ace gibi bence
Logia demek tecrübe demek uzun yıllar logia'na hakim kalıcaksın ve yeri gelince dayak yemesini bileceksin ama kaybetmeyeceksin , Örneğin amiraller 3 de logia ve logia'larına tamamen hakimler önüne gelen saldırıyıda yemiyorlar bu tecrübe meselesi , Ace daha çok gençti ve meyvesine güveniyordu kaybedeceğini düşünmüyordu D'ler gibi .

Ama potansiyeli olduğunu düşünmüyorum ben bu Kihihihi nin. Meyvesi olmasa bir halt olmazdı...

Oda bataklık meyvesini diğer Yonkou komutanlarından birine vermek yerine gidip Caribou reise verdi e madem bu adamı harcıyacaktın niye meyvesini de harcadın :( Tayfamıza katıl Kehihih :(

Daha Kehihihi' nin harcandığı falan yok. Süpernova'ların yeni dünyaya ilk girdiklerindeki hallerini falan unutuyorsunuz galiba. Apo domuzlardan kaçıyordu. Bilmem birini uzay gemisi ışınlıyordu. Bonney de yenidünyada yakalanıyordu. Kehihi de şimdilik bu durumda. Yakında toparlar.
Şimdiye kadar yapılan çizim sayısı diğer süpernovalardan kat ve kat fazla duruyor. Bu da Oda'nın bu adamla ilgili bir planı olduğunu gösterir bence. Daha karşımıza 16 sayfalık bir seri daha duruyor.
Kehihi'nin meyvesi tuzak meyvesi diyebiliriz.

Aslında, Caribou'nun tek yediği adamlara bakarsak, 2 sene önce ki novalarda tek yiyebilirdi bunlardan ;
Luffy (Eğitim sonrası) , Jinbe shichibukai ve Pekoms'ta yonko tayfasından.
Rakipleri kendi boyundan büyük, logia diye çok şey bekliyoruz sanırım. Bence bazı paramecialar (ör : ope ope) çamur logiasından üstündür.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık