Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kehihihi Yeni Dünya'da

bhdr

zehaha oh olsun..En başından sevmemiştim bunu.. zaten babasını da sevmezdim keratanın:D

Hem Logia olup hemde bu kadar ezilen başka bir karakter daha yoktur.
Logia isen kendini geliştireceksin arkadaş..Ama tabi Akaiunun meyvesi nere bu arkadaşın meyvesi nere o da ayrı bir konu.

Ryner Lute

adam ömründe güçlü biriyle hiç karşılaşmamış ki, hem logiasına güvenmiş dolayısıylada kendini hiç geliştirmemiş
bence meyvesi 10 üzerinden 6 eder, ama geliştirmediği için en fazla 2lik kısmını kullanıyor

Hem Logia olup hemde bu kadar ezilen başka bir karakter daha yoktur.
Logia isen kendini geliştireceksin arkadaş..Ama tabi Akaiunun meyvesi nere bu arkadaşın meyvesi nere o da ayrı bir konu.
210 milyonu nasıl almışsa, o da ayrı bir muamma! Smoker'in dediği gibi, artık hükumet ödül konusunda çok cömert davranıyor galiba.

Alex Louis Armstrong

210 milyonu nasıl almışsa, o da ayrı bir muamma! Smoker'in dediği gibi, artık hükumet ödül konusunda çok cömert davranıyor galiba.
Nasıl 210 alıcak ? Grand linede kaçtane logia var ? Yada haki kullanabilen var ? Adam paşalar gibi marineleri biçe biçe gelmiş , Oda özellikle Caribouyu aptal yaptı , Az aklını kullansa çok iyi yerlere gelir .

Hocam valla SirAce'nin dediği gibi, haki bilen biri çıksaydı karşısına oralara kadar gelemezdi, ben çok seviyorum Logia meyvelerini, bir çöp bile olsan,(en azından Yeni Dünya'da) 210 milyon gibi bir rakama ulaşabiliyorsun.

Ne fıçıymış be arkadaş. Gelen geçen bizim Kihihihi'yi fıçıya kilitliyor. Bu gidişle bizim Kihihihi Buggy'nin tayfaya girer.

Hocam valla SirAce'nin dediği gibi, haki bilen biri çıksaydı karşısına oralara kadar gelemezdi, ben çok seviyorum Logia meyvelerini, bir çöp bile olsan,(en azından Yeni Dünya'da) 210 milyon gibi bir rakama ulaşabiliyorsun.
Aslında siz böyle deyince hak verdim. Ben bazen, logiayı öyle herkeste olan bir meyve olduğunu sanıyorum. Ender bir şey olduğunu unutuyorum. Bu herifin de sürekli tek yemesi, laubali tavırları beni bu soruyu sormaya iten unsurlardı. Tabi, o kadar denizci öldürüp buraya kadar gelmişse Hükumet onu bir tehdit olarak görecektir ancak 210 gibi bir rakam da bu adam için çok fazla, bana sorarsanız. En fazla 150 falan olmalıydı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık