Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Katakuri Tayfaya Katılacak mı?

Katakuri Luffylerin tarafına geçer mi ?

• Kullanılan toplam oy
    56
Bm ve en güclü cocukları düşerse zaten ortada bm korsanları diye bir şey kalmaz,kata annesi ve kardeşleri olmadan bu bayrağa devralırmi bilmem ama.Kata ailesine önem veren biri bunu yok eden adamla ittifak kurması veya onun direkt emri altına girme ihrimal yok gibi bence.
Kata BM korsanlarının başına geçermi bilinmez sonuç olarak tahminler üzerinden gidiyoruz. Fakat ortada büyük bir gerçek var Luffy bir arkadaşını kurtarmak için koskoca yonkounun adasına gitti hem de bir avuç insanla. Katakuri her ne kadar ailesine bağlı da olsa (kız kardeşi için küçükken neler yaptığını gördük) bu gerçekle yüzleşecek ve yazıda da belirttiğim gibi. Katakurinin ne düşündüğünü luffy ye Big mom için geri gelecek misin diye sorduğunda geleceği görüyorsun demesi bazı şeyleri içten içten çözmeye çalıştığının düşüncesindeyim. Ha bu arada şunu da belirtmek isterim, evet ailesine çok önem veriyor fakat ayna dünyasında kız kardeşine yani kata fan clup olan ekibin katayla dalga geçmesi ve onun da sert tepki verip h.haki patlatması o kadar da önem vermediğini gösteriyor. Bence önem verdiği insan sayısı bir elin parmaklarını geçmez.

Katılırsa süper olur çünkü şu anda tayfa da yc1 açığı var ve bu kapandıgında neredeyse yonkou tayfası kıvamına gelecekler o yüzden isterim ama Bm ölecegi veya hafızası gidecegi icin Bm korsanlarının basına güçlü birinin gecmesi lazım yoksa adayı yakarlar. O yüzden gelmez.

Alakası bile yok. Mümkün bile değil. Asla ve asla.

:)
Evet tayfaya katılması düşük bir ihtimal belki bir süreliğine sadece gemide eşlik edebilir. Ama büyük bir ittifak olacağı kesin gibi duruyor.

Pasif olarak destekler ama tayfaya katılacağını sanmıyorum. Güzel yazıydı. Eline sağlık.
Teşekkür ederim.

O kadar ilgilenmesi gereken (sevdiği) kardeşleri varken hiç sanmıyorum, ittifak olur laki.
Aile kavramının biraz aşırıya kaçınıldığını düşünüyorum. BKZ oden dostları ve wano için neler yaptı fakat hayalinden ve inandığı adamaların peşinden gitti.Katakuri neden yapmasın.

Katılırsa süper olur çünkü şu anda tayfa da yc1 açığı var ve bu kapandıgında neredeyse yonkou tayfası kıvamına gelecekler o yüzden isterim ama Bm ölecegi veya hafızası gidecegi icin Bm korsanlarının basına güçlü birinin gecmesi lazım yoksa adayı yakarlar. O yüzden gelmez.
Zaten tayfaya katılacağı muamma bu konuyu asıl açmamdaki amaç büyük bir ittifak olacağı. Ama dediğim gibi oda sensei bize ters köşe yapar mı yapabilir :bilmem:

Katakuri mi? Şu Charlotte Katakuri,? Big Mom'ın sağ kolu Katakuri

İmkansız demek bile istemiyorum çünkü bu kelime bile yetersiz kalıyor.

Şu tayfaya birilerini yamayıp durmayın artık.

Katakuri mi? Şu Charlotte Katakuri,? Big Mom'ın sağ kolu Katakuri

İmkansız demek bile istemiyorum çünkü bu kelime bile yetersiz kalıyor.

Şu tayfaya birilerini yamayıp durmayın artık.
Farklı görüşleri aldıktan sonra evet tayfaya katılmayabilir. Sonuç olarak tahminler üzerinden gidiyoruz. Fakat bu büyük bir dost olmayacağı anlamına gelmez.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık