Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Katakuri İddiaları

Ne olacak bu adama?

• Kullanılan toplam oy
    131
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya luffy kaybetti bunun ikinci turu mu olur.
İkinci tur nasıl olur araya bir olay girer sonra devam dövüşürler ama adam net olarak kaçtı. E.oda şaka gibi birde brulee yi koymuş oraya bildiğin al kaç demiş.

Lucci gibi dövüş olsun eyvallah kaptanımızın arkasında dururuz ama böyle kaçma saçmalıkları olunca insan soğuyor. Luffy kaçmak zorundaydı yoksa ölürdü. Benim kızdığım şey dövüşmeden atar gider yapması.

Bence 2. Bir dövüş olmamalı yoksa iyice fiyasko olur. Bu dövüşü sağ kolun gücünü göstermek için yaptırmış gibi gösterirse en azından mantıklı olur.
2. bir dövüşte Luffy kan alacaktır. Oda ittirmeden duramıyor ana karakterini. Olmayacak gibi duruyor zaten. Dövüş bence de bitti, herhangi bir dövüş olsa ben kendimce 2. bir dövüş olarak değerlendireceğim.

2. bir dövüşte Luffy kan alacaktır. Oda ittirmeden duramıyor ana karakterini. Olmayacak gibi duruyor zaten. Dövüş bence de bitti, herhangi bir dövüş olsa ben kendimce 2. bir dövüş olarak değerlendireceğim.
Yani evet croco da olduğu gibi adamlar 3 farklı dövüş yaptı bana göre 2-1 croco önde :)

Nasıl yani, Luffy yenilmez mi? Bu çocuk hiç mi yenilmeyecek o_O

Adamın gücü yetmedi Kata'ya, arkasına bakmadan kaçtı işte. Yani yenildi. Kıyısından köşesinden kaçsanız da sonuç bu. Halamın bıyıkları olsaydı Amcam olurdu hesabı.

Mom'ın bu gözü dönmüş, Pasta diye bağıran, Zeus ve Prometheus yanında değilkenki halinden kaçması, Katakuri'den kaçabileceğini göstermez. Luffy yenildi ve geri çekildi. Başka bir sonuç çıkmaz buradan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık