Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Karşınıza Almak İstemeyeceğiniz İkili

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    115
Acaba malum xebec dövüşünde 3 vs 3 olmuş olabilir mi? Yani WB bir sebepten ötürü taraf değiştirip dolaylı olarak Roger'larin tarafında olmuş olabilir mi?
Eşleşmeler de şöyle olmuştur.
Roger-Xebec
Garp-Linlin
WB-Kaido

Yani kutsal ejder kölelerine de saldırı olmuş ve o kölelerin içinde çocuk yaşta yetimlerde varsa olabilir bence

Acaba malum xebec dövüşünde 3 vs 3 olmuş olabilir mi? Yani WB bir sebepten ötürü taraf değiştirip dolaylı olarak Roger'larin tarafında olmuş olabilir mi?
Roger-Xebec
Garp-Linlin
WB-Kaido
kaido o zamanlar miço, wbyi meşgul edeceğini sanmıyorum

kaido o zamanlar miço, wbyi meşgul edeceğini sanmıyorum
Ben zaten direkt demedim o yüzden dolaylı 3 vs 3 dedim. Yukarıya da ekleme yaptım. WB illa gücünün son damlasina kadar savasmasina gerek yok ki. Roger ve Garp linlin'le Xebec'i aldığında WB de kaido'yu aradan çıkartmış olabilir. Belki Kaido orada kölelere saldırmaya yelteniyordu araya WB girdi. Xebec'in ve tayfanin oradaki hareketleri kendisine ters düşünce de tayfanin kapatilmasi gerektigini düşünüp kaido'yu digerlerine musallat olmasın veya kölelere zarar vermesin diye aradan çıkartmıştır. Yoksa zaten hali hazirda garp-roger gücünde olan Wb de Xebec tarafında olup 2 vs 4 olmasına imkan yok

Roger-Xebec
Garp-Linlin
WB-Kaido

Yani kutsal ejder kölelerine de saldırı olmuş ve o kölelerin içinde çocuk yaşta yetimlerde varsa olabilir bence
Öyle olma ihtimali de var da WB çeyrek atar Kaido'ya.

Garp da BM'ye.:D

Öyle olma ihtimali de var da WB çeyrek atar Kaido'ya.
Sadece Wb, Kaido, Bigmom yok orada Shiki ve bir kaç tane isimli adam daha var ki Shiki belki o zamanlar Kaido'dan güçlüdür.

Öyle bir dövüşte 2v7 yada 8 atmış olmaları lazım ki böyle bir dövüşü Oda hazretleri çizmez. Muhtemelen 2v1 attıracak ve birileri bir taraflara bakarken birileri gelip vuracak :oleyo2:

Sadece Wb, Kaido, Bigmom yok orada Shiki ve bir kaç tane isimli adam daha var ki Shiki belki o zamanlar Kaido'dan güçlüdür.

Öyle bir dövüşte 2v7 yada 8 atmış olmaları lazım ki böyle bir dövüşü Oda hazretleri çizmez. Muhtemelen 2v1 attıracak ve birileri bir taraflara bakarken birileri gelip vuracak :oleyo2:
Bence 2vs4 bir anda 2vs 2'ye dönüşmüştür. Roger ve Garp vs Xebec ve WB.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık