Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Karakterlerin Güç Seviyeleri

Zoro ve diğerleriyle beraber Kafes iten amiral ben değilim, orda Kizaru Akaiunu ve ya Aokiji olsa ööyle birşey olur muydu sence?

Dediğim gibi Zoro nun henüz tam performansını sergilediği bir dövüş görmedik

Fujitora Pica için bile ' Tehlikeli biri ' diyor, diğer amiraller olsa Pica yı saniyesinde gömerlerdi asfalta, hangi amiral Pica için ' Tehlikeli ' der
Daha Fuji,Pica filan diyor ya.Benim sorduğum şey o mu?Sen Zoro nasıl Marco,Sabo,Kid ve Ben Beckman'dan güçlü onu söyle.Adam benim sorularımdan işine geleni yanıtlıyor.Onu geçtim benim son yazdığımda Fuji ve Pica ile alakalı bişey yok.

Diğer amiraller olsa o lafı demeden indirirdi hemen, tek atmayla biter sonucu, demiyeceksin icraat yapacaksın halkı korumak istiyorsan
O kadar kolay değil işte. Diğer amiraller olsa birşey değişmezdi. Çünkü, bu adamlar hükümet adına çalışan kişiler ve başlarındaki adam öyle sıradan biri değil. Akainuyu bile aşıyor Doflamingo mevzusu sen yeni amiral olmuş bir adamdan çok şey bekliyorsun.

Roronoa Zoro

Daha Fuji,Pica filan diyor ya.Benim sorduğum şey o mu?Sen Zoro nasıl Marco,Sabo,Kid ve Ben Beckman'dan güçlü onu söyle.Adam benim sorularımdan işine geleni yanıtlıyor.Onu geçtim benim son yazdığımda Fuji ve Pica ile alakalı bişey yok.
Dedim ya Zoro nun tam performansını görmedik, tahminlerimden bahsettim, o mesajdada yer alıyor zaten bu

Zoro şuan ' Asura ' patlatsa belkide amiral alır

O kadar kolay değil işte. Diğer amiraller olsa birşey değişmezdi. Çünkü, bu adamlar hükümet adına çalışan kişiler ve başlarındaki adam öyle sıradan biri değil. Akainuyu bile aşıyor Doflamingo mevzusu sen yeni amiral olmuş bir adamdan çok şey bekliyorsun.
Akaiunu olsa bekleyeceğini hiç sanmam, bir ' Dai Funka ' ya bakar olay

Zoro'yu normal bir sağ kol olarak görmeyin gerekti mi kaptanıyla eşit dövüşecek bir adamdan bahsediyoruz bunu ne Marco ne de Beckman yapabilir.

Luffy,Croco ile zar zor yenişirken Zoro demiri kesmeyi öğrendiği gibi Mr1'e tek attı geçti.
Luffy lastik avantajı ile Lucci ile anca denk olurken Zoro,Asura ile yardırdı.
Luffyi bayıltan acı ve Sanjiyi bayıltan acıyı alıp bayılmadı :/

Zoro ile Luffy bir nevi Roger ve Wb gibiler.
Zoronun luffyle eşit dövüşmesi bir şeyi kanıtlamaz Sanjide luffyle eşit dövüşebilir bir süre ama ikisindede kazanan luffy olur zira Marconunda Beckmanında kaptanlarına bir süre dayanabileceğini düşünüyorum.
Şimdi 2. örneğinde öncelikle Luccinin dourikisi 4000 Kakununki ise 2280 gibi birşeydi yani Lucci neredeyse 2 kat güçlü Kakudan şayet o bölümleri izediysen ki izledğini düşünüyorum Zoro bir çok kez yaralandı en son tüm gücüyle asurayı kullandı sonrada yere düştü kalkıcak gücü bile kalmamıştı.Bu durumda zoro asurayla yardırdıysa luffyde lucciyi bitiren jet gatlingle yardırmış oluyor.
Son örneğinde nereyi kastettiğini tam anlayamadım thriller bark arcından sonraki kuma baskınını kastediyosan o ursus shockdan sonra sanjide kalktı ayağa luffy ise diğerlerine göre çok daha kötü durumda oldugundan ayılamamıştır

Enel: God
Roger, Garp, Whitebeard, Ryuuma, Shiki: 100
Kaido, Dragon, Sengoku, Teach: 95
Kizaru, Akainu, Shanks, Linlin, Rayleigh, Bogart: 90
Aokiji, Issho, Mihawk: 85

Akaiunu olsa bekleyeceğini hiç sanmam, bir ' Dai Funka ' ya bakar olay
Hiç sanmıyorum Akainu yetiştiği ortam ve kişiliği gereği verilen emirlere sonuna kadar bağlı kalan bir adam sonuc ne olursa olsun emirleri çiğnemez gerekirse adadaki herkesi öldürür. Akainu adada olsa Fujitora gibi halk zarar görecek diye zırvalayıp durmaz. Gider Law ile Luffy ve tayfasını haşlardı. Ada zaten bu duruma gelmezdi.

Roronoa Zoro

Hiç sanmıyorum Akainu yetiştiği ortam ve kişiliği gereği verilen emirlere sonuna kadar bağlı kalan bir adam sonuc ne olursa olsun emirleri çiğnemez gerekirse adadaki herkesi öldürür. Akainu adada olsa Fujitora gibi halk zarar görecek diye zırvalayıp durmaz. Gider Law ile Luffy ve tayfasını haşlardı. Ada zaten bu duruma gelmezdi.
Ben ne diyorum Akainu olsa terör estirir

Ben ne diyorum Akainu olsa terör estirir
Tamamen farklı şeyler söylüyoruz. Sen Doflamingo tayfasına saldıracağını ben ise Luffy Law ittifakına saldıracağını söylüyorum. Yani öyle gidip Pica ile felan uğraşmaz reis. Zaten oyle bir ortamda gelişmezdi. Yanlış bakıyorsun konuya..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık