Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Karakterlerin Güç Seviyeleri

Alpamis

Chinjao demedi mi, atamızın tekmesine sahip oldun diye, Chinjao buz dağını mı ne yarmış aynı tekme gücünde Sai nin hashoken+koka tekmesi

Gençliğinde 500 m lik adamın gücüne sahip olan Sai ve 330 m lik Big Mom un şeker taşıyan Caribou nun kurşunlarını durdurdu diye havalara giren ezik Pekoms la bir tutamam o adamı, Caribou ne 100 caribou gelse Sai yi yenemez
Birincisi bir tekniği herkes aynı seviyede kullanamaz. Lucci ile herhangi bir cp üyesi bu teknikleri aynı şekilde kullanıyor mu ? Hayır. İkincisi o tekniğini daha tehlikeli de yapan Chinjao'Nun matkap kafasıydı. Anlayacağın o teknik ile değil en çokta o kafası sayesinde Chinjao o buzdağını kırabiliyordu. Chinjao'nun matkabı ile Luffy'nin yumruğundan sonra arenayı ğarçalması da buna örnektir.

Ayrıca Chinjao h.haki sahibi biri ve belki de en güçlü dönemindeydi. Tekniğini daha yeni öğrenmiş Sai hemen o adamın seviyesine çıkamaz.

Roronoa Zoro

Birincisi bir tekniğini herkes aynı seviyede kullanamaz. Lucci ile herhangi bir cp üyesi bu teknikleri aynı şekilde kullanıyor mu ? Hayır. İkincisi o tekniğini daha tehlikeli de yapan Chinjao'Nun matkap kafasıydı. Anlayacağın o teknik ile değil en çokta o kafası sayesinde Chinjao o buzdağını kırabiliyordu.

Ayrıca Chinjao h.haki sahibi biri ve belki de en güçlü dönemindeydi. Tekniğini daha yeni öğrenmiş Sai hemen o adamın seviyesine çıkamaz.
Sai o tekniği çözdüğünde sıradan bir tekmesiyle Chinjao nun matkap kafasının şeklini geri bozdu , görmedin mi? Bu da onun tekniği tamamen çözdüğünü gösterir, daha sonrada ' Matkap çivisi ' tekniği ile asfalta gömdü Lao G yi

Matkap kafa oldu Matkap Çivisi

Fuji dediğimiz adam kadar gereksiz bir amiral görmedim ben, arc ta herkese artislik yaptı ama bir işe yaramadı, çok geri planda ve pasif kaldı , Pica için ' Tehlikeli biriyle karşı karşıyayız ' dedi o Pica yı Zoro kesti geçti, hani Zoro gücünün yarısını anca kullandı, daha Zoro nun tüm gücünü göörmediğimiz için Fuji ile eşit olduğuna karar kıldım, daha göreceğimiz çok şey olacak, East Blue dan kalma teknikle Pica yı yendi çünkü
Kaçamak cevaplarla nereye kadar?
Pasif olan güçsüz müdür?
Luffy'nin adamı nasıl devrimci ordusu gibi dünya hükümetinin yüreğini hoplatan bi oluşumun number two'sundan daha güçlü?
En iyiler savaşında Kizaru Law'ın gemisine saldırırken Ben beckman yerine Marimo olsaydı yine de saldırısını kesermiydi?
Kid gibi 470 m ödüllü biri nasıl Zoro'dan daha güçsüz?
Tekrar soruyorum daha ne kadar kaçamak cevaplarla geçiştireceksin?

Roronoa Zoro

Kaçamak cevaplarla nereye kadar?
Pasif olan güçsüz müdür?
Luffy'nin adamı nasıl devrimci ordusu gibi dünya hükümetinin yüreğini hoplatan bi oluşumun number two'sundan daha güçlü?
En iyiler savaşında Kizaru Law'ın gemisine saldırırken Ben beckman yerine Marimo olsaydı yine de saldırısını kesermiydi?
Kid gibi 470 m ödüllü biri nasıl Zoro'dan daha güçsüz?
Tekrar soruyorum daha ne kadar kaçamak cevaplarla geçiştireceksin?
Zoro ve diğerleriyle beraber Kafes iten amiral ben değilim, orda Kizaru Akaiunu ve ya Aokiji olsa ööyle birşey olur muydu sence?

Dediğim gibi Zoro nun henüz tam performansını sergilediği bir dövüş görmedik

Fujitora Pica için bile ' Tehlikeli biri ' diyor, diğer amiraller olsa Pica yı saniyesinde gömerlerdi asfalta, hangi amiral Pica için ' Tehlikeli ' der

Zoro'yu normal bir sağ kol olarak görmeyin gerekti mi kaptanıyla eşit dövüşecek bir adamdan bahsediyoruz bunu ne Marco ne de Beckman yapabilir.

Luffy,Croco ile zar zor yenişirken Zoro demiri kesmeyi öğrendiği gibi Mr1'e tek attı geçti.
Luffy lastik avantajı ile Lucci ile anca denk olurken Zoro,Asura ile yardırdı.
Luffyi bayıltan acı ve Sanjiyi bayıltan acıyı alıp bayılmadı :/

Zoro ile Luffy bir nevi Roger ve Wb gibiler.

Zoro ve diğerleriyle beraber Kafes iten amiral ben değilim, orda Kizaru Akaiunu ve ya Aokiji olsa ööyle birşey olur muydu sence?

Dediğim gibi Zoro nun henüz tam performansını sergilediği bir dövüş görmedik

Fujitora Pica için bile ' Tehlikeli biri ' diyor, diğer amiraller olsa Pica yı saniyesinde gömerlerdi asfalta, hangi amiral Pica için ' Tehlikeli ' der
Sen tamamen yanlış anlamışsın. Fujitaro, Pica tehlikeli derken halk için olan tehlikeden bahsediyor. Adam tüm şehri manipule ediyor. Fuji haklı yani ama senin düşündüğün anlamda değil.

Roronoa Zoro

Sen tamamen yanlış anlamışsın. Fujitaro, Pica tehlikeli derken halk için olan tehlikeden bahsediyor. Adam tüm şehri manipule ediyor. Fuji haklı yani ama senin düşündüğün anlamda değil.
Diğer amiraller olsa o lafı demeden indirirdi hemen, tek atmayla biter sonucu, demiyeceksin icraat yapacaksın halkı korumak istiyorsan

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık