Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Karakterlerin Güç Seviyeleri

Listemi hazırlarken bir stundaki en baştaki karakter stunun en güçlüsü gördüğüm. Sondaki ise en güçsüzü gördüğüm. Aradakiler random durmaktadır.

Ayrıca saf güce göre sırlamadığımı da belirtmek isterim. Mesela Akainu, Shanks gibi karakterler güçlerinin yanı sıra disiplinli tavırlarıyla olmaları gerekenden daha yukardalar. Aynı şekilde Linlin ve Kaido gibi kişilik bozuklukları nedeniyle maymun olduğuna şahit olduğumuz kişiler ise olmaları gerekenden aşağıdalar. Çünkü ben an itibari ile psikolojinin ve disiplinin de performansa etki ettiğini düşünüyorum. Luffy de normalde down yemeliydi ama ciddi dövüşlerde bu debuffı hiç yemediği için onu sabit tuttum.

990. bölüm ve öncesine dayanarak listelenmiştir. Tüm karakterin bu bölümdeki düşündüğüm güç seviyelerini baz aldım.

Ölüleri listeye katmadım. (Ace ibret olsun diye var ama sdklfhskldhf)

Sadece 2-3 isim için bir tık yukarıda olabilirdi derdim. Güzel liste.

72 yaşındaki Newgate Marinefordu sallıyor Garp yaşlandı diye Marco ile aynı tierda geçiniz bu işleri :artiz:
Hayır yaşı geçtim. Bu adam ile aynı seviyede ki Hasta WB MF'de amiraller karşısında rahatça durabiliyordu.

Millet herhalde bu adamlar yaşlanınca elleri kolları tutmuyor zannediyorlar. Adam harekete geçtiğinde Amirallerin teknikler ile durduramadığı Marcoyu sıradan yumruğu ile durduruyor.

Geleceği gören adamı döven Luffy'ye yolun başında ki velet muamelesi yapıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık