Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Kaptanlar En Güçlü Adamlarını Rahatlıkla Yenebilir mi?

Bu Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Yenebilir

Kullanılan: 0 0.0%
  • Yenemez

Kullanılan: 1 100.0%

• Kullanılan toplam oy
    1
Kk tayfaları hariç alabilir. Luffy-Roger için emin değilim.

Bakın Luffy Katakuri ile dövüşüyor. Kimi yendi kimi yenmedi desede herkes yakın seviyelerde olduğunu kabul ediyordur. Kata kendi söylüyor zaten.

Neyse Luffy bu dövüşten sonra Kaido karşısına çıkıyor ve Kaido 1 vuruşta pestilini çıkarıyor.

King>Katakuri diyelim hadi, ne kadar fark olabilir?

Law kalbini alınca Vergo'yu bin parçaya bölüyor. Ama aynı Law Doflamingo karşısında çaresiz kalıyor.

Bana bir kaptan hem sağ kolu hem öbürünü alır üstüne üstlük hiç de zorlanmaz gibi geliyor.

Roger, Wb, Shanks, Luffy rahat alamazlar. Yenerler yine tabi. Geri kalan tayfalarda kaptan çok zorlanmadan alır. Wb yazmamım sebebi Oden'i sağ kolu olarak ele almam. Marco-Jozu diye düşünüp "sen hayırdır kardeş" çekmeyin

Alması lazım. Örnek verecek olursak, luffy sağ kol olan katakuriyi yendi. Ama gitti kaidodan tek yedi, bu mantıkla sağ ve sola tek atar.

Evet, alırlar hatta görüyorum ve artırıyorum Luffy tüm tayfayı alır.
Bu benim One piecede dikkatimi çeken bişey genelde Kaptanlar bütün tayfanın toplamından güçlü oluyorlar. Eğer rakibin senden bir tier yüksekse onu alman çok zor lakin Kaptanlar genelde iki tier yüksek oluyor tayfalarından ve Luffydede bu gerçek değişmiyor bence. Gerçi Sanji baskın kostümüyle Luffye baya yaklaştı ama bence G5 vardır Luffyde.

Kaidou, teach, Bm(aklı başında) rahat alır. Roger,Shanks, Luffy aşırı zorlanır, belki alamaz bile. Wb değil sağ-sol kol, tüm tayfayı bile alır. Tabi bu Wb'ın gücünden çok komutanları ile arasında fazla fark olmasından kaynaklı.

Shanks ve Roger Sağ kollarını çok zorlanarak yenerler, Luffy ise Zoro’yu varını yoğunu ortaya koyarak alabilir anca ölümün kıyısına gelir ikisi de... aralarında çok fark olduğunu düşünmüyorum, Özellikle Zoro ve Luffy için... eee Sağ ve solu da ikisini aynı anda alamazlar doğal olarak...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık