Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kakuzu vs. Dördüncü Raikage

Kim alır ?

• Kullanılan toplam oy
    71
Fuuton + katon raikagenin zırhını aşamazmı ?
Aşabilir ancak Raikage niye oturup üstüne gelen atağı izlesin ki. Böyle bir şeyin olabilmesi için atağının daha hızlı ve daha büyük olması gerek.

Mangekyoyu bile Obito açınca otomatik olarak açıyor gözü, bu kadar ballı yani kendisi
O olay sadece Obito ile alakalı değil MS açmak için çok travmatik bir olay yaşaman gerekiyor. Orada yazarın o ikisini yanyana çizip yavaş çekim MS dönüşümü vermesinin sebebi ikisinin de farklı açılardan büyük bir travmayı yaşıyor olmaları idi .

Ayrıca o için bir çaba harcamadığı doğrudur ama beleş değildir. Arkadaşını kaybetmiştir ve o göz de bunun bir hatırlatıcısıdır.

Diğer jutsular ile ilgili dediğin kısma hiç girmeyeceğim bile, belli ki bişi bildiğin yok.
Karşılastirma ne kadar doğru bilmiyorum ama Pain karsisinda kendisini pek gosteremedi. Yani Kakashi o duruma düşecek adam değildi. Kafamdaki soru isareti ise ilkte yakaladigi zaman Rinne'in nasil etkisi oldu da farkli yone vurdu.
Kakashi, tam da o pozisyona düşecek adamdı. Her daim diğer kageler ve sanninlerden geride tasvir edildi Kakashi ve Pain'de bunların üstünde yani Kakashi elindeki imkanlarla harika bile dövüştü aslında.

O atağını kaçırma sebebi ise, Pain'in soktuğu kara metal çubukları, Nagato'nun verici olarak kullanıp rakibin çakrasını baskılaması hatta zehirlemesi sebebiyle oluyor.

Kakuzu.Kendi tekniğine yenilen raikage olsa kazanır derdim ama bu adamın kazanacağını sanmıyorum.Nedenini açıklayayım.Basit. Kakuzu senaryo gereği yenilmiş olsa bile Hashirama ile dövüştüğü söylendi.Hala sağ olabildiğine göre böyle adamlara yem olmaz.Çok sağlamdı baya adamla dövüştü zaten.Ek olarak geçenlerde daha güçlü yapıp uzatacakken editörlerin müdahale ettiği bilgisi vardı.Kaynak doğruysa imajı mangakanın kafada farklı olmalı.Bu adam o evrende sırf hızlı yıldırım tekniği var diye buna kaybetmez yenilmez yani.

Kakashi, tam da o pozisyona düşecek adamdı. Her daim diğer kageler ve sanninlerden geride tasvir edildi Kakashi ve Pain'de bunların üstünde yani Kakashi elindeki imkanlarla harika bile dövüştü aslında.

O atağını kaçırma sebebi ise, Pain'in soktuğu kara metal çubukları, Nagato'nun verici olarak kullanıp rakibin çakrasını baskılaması hatta zehirlemesi sebebiyle oluyor.
Oncelikle Bilgi için tesekkürler. Chakra Fakiri falan dedim bende ama yani 1dk'da işi bitecek adam değildi onu demek istiyordum. He Pain'in gucunu dusurmek icin demiyorum bunu Rinne'si vardır falan baya iyidir ama Kakashi'de dusuk degildi. Gozune civi yiyecek kadar dusecek karekter degildi.

Valla iş biraz da kafayı kullanmakta bitiyor bence. Raikage Kakuzu'nun bütün kalplerini alacak kadar güçlü ve hızlı bir karakter ama dokunulmaz değil bu adam hatırladığım kadarıyla. Bir önceki neslin raikagesi kadar sağlam bir zırhı yok. Kakuzu da çok boş beleş bir adam değil hani. Fazla küçümsenmiş bence de Raikage alır ama zor olur diye düşünüyorum. Düzgün bir stratejiyle yenilebilir de gerçi Kakuzu'dan öyle çok bir zeka belirtisi göremedik ama olsun.

Valla iş biraz da kafayı kullanmakta bitiyor bence. Raikage Kakuzu'nun bütün kalplerini alacak kadar güçlü ve hızlı bir karakter ama dokunulmaz değil bu adam hatırladığım kadarıyla. Bir önceki neslin raikagesi kadar sağlam bir zırhı yok. Kakuzu da çok boş beleş bir adam değil hani. Fazla küçümsenmiş bence de Raikage alır ama zor olur diye düşünüyorum. Düzgün bir stratejiyle yenilebilir de gerçi Kakuzu'dan öyle çok bir zeka belirtisi göremedik ama olsun.
Kakuzu gene zekiydi de Hidan salaktı. Bu adam shiruken'in gücü gösterilecek diye heba oldu .d

Aynen baktım şimdi. Dediğin gibi oluyor fakat sanki tepki verebilecek süresi varken saldırıya devam etmeye karar vermiş gibi saldırıyı durdurmak yerine.

Çok da önemli değil gerçi.
Ben daha çok olayın ciddiyetini anlamadan saldırdığını düşünüyorum. Yani ametarasunun nasıl bir teknik olduğunu bilmeden atladı gibi biraz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık