Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Anket] Kakashi vs Orochimaru

'Anime Genel' forumunda Koray tarafından 19 Oca 2018 tarihinde açılan konu

?

kakaşimi yoksa orochimarumu

 1. Kakaşhi

  12 oy
  17.1%
 2. Orochiimaru

  57 oy
  81.4%
 3. berabere

  1 oy
  1.4%
 1. Koray Üye

  Koray (Üye)
  Mesaj Sayısı 974
  Üyelik Tarihi18 Oca 2016
  Öncelikle size karakterlerden bahsedeyim.

  Kopya ninja Kakashi

  Kakashi Konohagakure (Konoha Köyü)'nin Jounin rütbeli ninjalarından birisidir. Kendisi anime ve manga'nın başında; Uzumaki Naruto, Uchiha Sasuke ve Haruno Sakura isimli öğrencilerden oluşan 7. Takıma eğitmen olarak atanmıştır. Kendisi ayrıca Kopya Ninja Kakashi (Kopī Ninja no Kakashi) veya Şaringan Kakashi (Şaringan no Kakaşi) olarak da tanınmaktadır.
  Bu lakaplar kendisinin sol gözündeki bir özelliği kullanmak suretiyle 1000'den fazla jutsu (Ninja Tekniği) öğrenmiş/kopyalamış olması gerçeğinden hareketle ortaya çıkmıştır. Sol gözündeki bu özellik, Şaringan , sadece neredeyse yok olmuş olan Uchiha ailesinin bazı fertlerinde görülebilen, o aileye özgü genetik bir özelliktir. Normal gelişimini tamamlamış ve faal haldeki Şaringan özelliğine sahip olan sol gözünün kırmızı göz bebeği içerisinde üç virgülümsü işaret bulunmaktadır.
  Bu normal gelişimin üstünde yalnızca bir adet özel seviye daha vardır ki Kakashi'nin bu seviyeye manga'nın 275 numaralı bölümünde ulaşmış olduğu görülmektedir. Bu seviyenin ismi Mangekyō Şaringan 'dır. Bu seviyeye Uchiha Itachi'nin Kakashi'den önce ulaşmış olduğu Anime'de ve manga belirtilmiştir.
  [​IMG]

  Orochimaru (大蛇丸) anime ve manga serisi Naruto'da yer alan kurgusal karakterlerden birisidir.

  Orochimaru, Sarutobi'nin yani Üçüncü Hokage'nin öğrencilerinden, efsanevi üç Sannin 'den birisidir. Diğer iki Sannin olan Tsunade ve Jiraiya'ya göre daha zeki ve yetenekli olmasına karşın, çarpık ve sapkın bir kişiliğe sahiptir. Yeteneklerinden dolayı Sarutobi, Orochimaru'nun kendi yerini almasını arzu etmişti. Ama kişiliğinden dolayı onun yerine Konoha'nın Sarı Şimşeği Dördüncü Hokage olarak seçildi. Sarutobi ne kadar düzelmesini dilediysede daha sonra da ortaya çıktığı üzere Orochimaru'yu doğru yola sokması mümkün olmadı.

  Orochimaru'nun bir vakit en çok ilgilendiği alanlar yasak olarak adledilen tekniklere yönelik alanlardı (çalışması sırasında ölüme sebebiyet verebilecek teknikler). Orochimaru yasak tekniklerle ilgili çalışmaları sonucunda ölümsüzlük olarak da nitelendirebilecek bir teknik geliştirdi. Bu teknik sayesinde akıl ve ruhsal gücünü başka bir bedene aktarıp, o bedeni kendi yeni bedeni olarak kullanabilme yeteneğine sahip oldu. Orochimaru'nun diğer yetenekli olduğu alansa yılanlara yönelik teknikler, örneğin, değişik güçte ve ebatta yılanları çağırabiliyor, dilini yılan gibi uzatabiliyor, kısmi olarak yılana dönüşebiliyor. Orochimaru'ya güç katan diğer bir özelliği ise içinde taşıdığı özel güçlere sahip kılıcı, Kusanagi. Bu kılıç çok sağlam ve güçlü olmasının yanında Orochimaru tarafından uzaktan kontrol edilebilme özelliğine de sahip. Efsanevi üç Sanninden biridir.  Bu elemanlardan bahsettikten sonra ikisi arasında geçen bir görüşmeden de bahsedeyim
  ben bu ikisi arasında çok kararsız kalmış biri olarak görüşlerinizi merak ediyorum
   
 2. Daredewill (Üye)
  Mesaj Sayısı 14,517
  Üyelik Tarihi29 Nis 2015
  Oruhimaru her türlü alır. İlk sezonda Sasuke'ye mühür yaparken Kakashi'nin kendisi açıklıyor. Ruhunu teslim etti direkt.
   
 3. Mesaj Sayısı 4,792
  Üyelik Tarihi3 Mar 2016
  Aynen Kakashi Oroç'tan korkmuştu sanki.Kakashi sanninleri alamaz.
   
 4. Koray Üye

  Koray (Üye)
  Mesaj Sayısı 974
  Üyelik Tarihi18 Oca 2016
  beyler nedense banad kakaşhi 2yıl sonrasında alabiliri gibi geliyor
   
 5. Daredewill (Üye)
  Mesaj Sayısı 14,517
  Üyelik Tarihi29 Nis 2015
  Jiraiya, Naruto'yu yanına alırken senin seviyen yetersiz dedi Kakashi'ye. Sanninler başka bir şey.
   
 6. Mesaj Sayısı 4,792
  Üyelik Tarihi3 Mar 2016
  Sanninler net kage seviyesi.Hatta Tsunade hariç Oroç ve Jiraiya şu Madara dövüşündeki kagelerden bile 1 tık yukarda olabilir.Kakashi'nin 6. hokage olması hokageliğin ele ayağa düştüğünün kanıtıdır.
   
 7. Raiden Jack the Ripper

  Raiden (Jack the Ripper)
  Mesaj Sayısı 13,666
  Üyelik Tarihi20 Mar 2014
  Kakashi ne la dünkü bebe. :/ Yılan parçalar. Yalnız Narutocu tayfaya bir şey sormak istiyorum. Yanlış hatırlamıyorsam Kaguya savaşında Kakashi yeni sharingana sahip olmuştu. O haliyle Susano falan yapıyordu hatta. O Kakashi'nin seviyesi nedir sizce?
   
 8. Mesaj Sayısı 4,792
  Üyelik Tarihi3 Mar 2016
  O bi kerelik değil miydi ? Obito'nun giderayak Kakashi'ye kıyağı gibi bir şey diye hatırlıyorum.:/
   
 9. carpe d. em yorgun

  carpe d. em (yorgun)
  Mesaj Sayısı 12,290
  Üyelik Tarihi22 Şub 2015
  Obito bi seferliğine vermişti o gücü diye hatırlıyorum.
  Bu arada +1
   
 10. Raiden Jack the Ripper

  Raiden (Jack the Ripper)
  Mesaj Sayısı 13,666
  Üyelik Tarihi20 Mar 2014
  @Hakili Yumruk @Sakata Gintoki
  Bilmem ayak üstü bakmıştım işte o sayfalara. :D Öyle diyorsanız doğrudur. O zaman iyice net konuşayım. Yılan ezer geçer.
   

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık