Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kakashi vs Orochimaru

kakaşimi yoksa orochimarumu

• Kakaşhi

Kullanılan: 13 17.1%
  • Orochiimaru

Kullanılan: 62 81.6%
  • berabere

Kullanılan: 1 1.3%

• Kullanılan toplam oy
    76
Hokage olan Kakashi ise Oroç'u döver ama öncesiyse gücü yetmez.
Benim bildiğim kakashi hokage olduğu zamanlarda artık sharingan özelliğini bile kaybetmişti gerçi tecrübesi artmıştır hokagelik zamanında iyice. Gerçi oruç amca da artık eski gücünde değil gibi bıraktı o tarz işleri çünkü inanasım gelmese de.

Kakashi de bir şey merak ediyorum, mangekyo sharinganı itachi'den de önce bilmeden acmıs oldugu ile ilgili. şöyle ki tam hatırlamıyorum izleyeli baya oldu ama bir sahne vardı, rin'in kakashi tarafından öldürülüp obito'nun bunu görmesi ve tam o sahnede ikisinin gözleride birden evrim geçiriyordu, mangekyo sharinganın acılması içinde en yakın arkadaşının ölümü ile oluyordu yani kakashi bir anlık actı, ama asıl gözün sahibi olmadıgı için kullanamadı mı orası anlamsız gelmişti, o sahneyi bilen arkadaş varsa bu vs'nin seyri içinde iyi olabilir diye düşünüyorum belki de kakashi gücünü saklıyordu :D çünkü çakra fakiri oldugu için kendisi için çok tehlikeli bir hareket oldugunu düşündüğü için hiç kullanmak istememişti taki akatsukiye kadar.

Kakashi de bir şey merak ediyorum, mangekyo sharinganı itachi'den de önce bilmeden acmıs oldugu ile ilgili. şöyle ki tam hatırlamıyorum izleyeli baya oldu ama bir sahne vardı, rin'in kakashi tarafından öldürülüp obito'nun bunu görmesi ve tam o sahnede ikisinin gözleride birden evrim geçiriyordu, mangekyo sharinganın acılması içinde en yakın arkadaşının ölümü ile oluyordu yani kakashi bir anlık actı, ama asıl gözün sahibi olmadıgı için kullanamadı mı orası anlamsız gelmişti, o sahneyi bilen arkadaş varsa bu vs'nin seyri içinde iyi olabilir diye düşünüyorum belki de kakashi gücünü saklıyordu :D çünkü çakra fakiri oldugu için kendisi için çok tehlikeli bir hareket oldugunu düşündüğü için hiç kullanmak istememişti taki akatsukiye kadar.
Seri anlamsızlıktan geçilmiyor ki taa serinin başından beridir düşündüğüm bir şey var Oruchimaru bizim üçüncü hokageye daldığında ilk başta bizim hokagenin kafasında savaş kaskı yok. Sonra neyse işte hokage kıyafetlerini çıkardığında bir bakıyoruz ki kafasında kask var taka taka buna mı taktın diyebilirsin ama o oraya nereden geldi misal ona bile delirdim yıllardır rüyama giriyor. Bu seri de cevabı olmayan çok soru var kakashi açmamış olabilir sharingan orada obito nun gözü olduğundan obito açtığında kakashi de de otomatik öyle olmuştur. Ama aslında obito evrimleştiğinden kakashi kullanamamıştır sonra kendi bizzat ileri seviyeye taşımıştır gözü. Yada Uchihalı olmadığından haberi bile yoktu bir sonra ki evreye taşıdığından gözünü anca kavrayabildi.

Mangekyo shanringanı uyandırmak için bir dostunun ölümünü izlemen veya onu öldürmen gerekiyor aynı şekilde çok acı çekmen gerekiyor veya çok kötülük yaparak da uyandırılıyor. itachi shizuinin ölümünü izlerken uyandırıyor. Kakashi rini öldürüyor ve obito izliyor o yüzden ikisi birden uyandırıyor aynı şekilde sasuke de abisini öldürerek uyandırıyor diye biliyorum. Kakashi çakra fakiri değildi sadece uchiha genlerine sahip olmadığı için sharingan normalinden fazla çakra harcıyordu. Ama şöyle birşey varki kakashinin bir kuyruklu kadar chakrası olsaydı kimse karşısında duramazdı çünkü zabuzanın dediğine göre kakashi 1000 küsür jutsu biliyor.

Son düzenleme:

Çok basit bir mantığı var. Kakashi sharinganının öyle bir gücü olduğunu bilmiyor. Ne zaman ki Itachi’yle vs atıp öyle bir gücü görüyor(ms); shippudene geçilen zaman diliminde o da Ms’ini aktif ediyor. Zaten Shippuden’in ilk arcı olan Gaara’yı Kurtarmak arcında Kakashi Deidara’ya karşı kamui kullanıyor.

Son düzenleme:
Çok basit bir mantığı var. Kakashi sharinganın öyle bir gücü olduğunu bilmiyor. Ne zaman ki Itachi’yle vs atıp öyle bir gücü görüyor(ms); shippudene geçilen zaman diliminde o da Ms’ini aktif ediyor. Zaten Shippuden’in ilk arcı olan Gaara’yı Kurtarmak arcında Kakashi Deidara’ya karşı kamui kullanıyor.
Kakashi Itachiye köye geldiği zaman görüş yeteneğin ne kadar azaldı falan diyordu yanlış hatırlamıyorsam.Bu da mangekyo etkisi.Yani kakashi mangekyo dan haberdar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık