Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Kaido'yu Devirecek Lanet: Shodai Kitetsu!

Sizce teorinin tutma olasılığı var mı?

• Evet, her şey mantıklı.

• Bazı kısımları mantıklı.

• Hayır, tamamen mantıksız.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Law zoro için canını feda etmez,Luffy için de etmez etmesinin bir anlamı da yok planları var büyük ihtimalle çoğunu görmedik adamın gerçek niyeti bile belli değil kapalı kutu herşey çıkabilir bu adamdan bırak ölmeyi Luffy perişan haldeki vano halkına yemek dağıtırken yardımsever bir korsan ne acınası bir durum gibisinden bir şey söylüyor yani perişan haldeki insanlara ekmek uzatmayı bile yakıştıramıyor bir korsana başkası ölmesin diye canını vermez öyle bir adam değil.Şu an hasırşapkalarla çıkarları ortak Zoro'nun ölme ihtimali bu seride yok bunu çıkaralım teorilerde :D Rayleigh'in Roger'ın ölümünü gördüğü gibi belki o Luffy'nin ölümünü bile görebilir ama Zoro'nun seride en son ölecek kişilerden birisi olduğunu düşünüyorum.

91.cildin kapağı eklendi.
Gittikçe doğru olma ihtimal artıyor :D Şimdi önce Mavi renkti şimdi Mor olmuş :D Şöyle bir şey geldi aklıma Oda karar değiştirmek değil de çakallık mı yapıyor? Çünkü Zoro da ki kırmızı ve Luffy de ki ilk Mavi renkti, şimdi Mavi ile Kırmızı rengi karıştırınca hangi renk oluyor? Evet Mor :D Artık ben mi zorluyorum yoksa gerçekten öyle mi göreceğiz :D

Gittikçe doğru olma ihtimal artıyor :D Şimdi önce Mavi renkti şimdi Mor olmuş :D Şöyle bir şey geldi aklıma Oda karar değiştirmek değil de çakallık mı yapıyor? Çünkü Zoro da ki kırmızı ve Luffy de ki ilk Mavi renkti, şimdi Mavi ile Kırmızı rengi karıştırınca hangi renk oluyor? Evet Mor :D Artık ben mi zorluyorum yoksa gerçekten öyle mi göreceğiz :D
Zorladıysak baştan zorlamışızdır. Şu noktada bu dediğin hiç zorlama değil. Jump kapağında birleşme mesajı, cilt kapağında renklerin birleşmesi... gayet mantıklı bence.

Teoriye tekrar göz atarken aklıma birşey geldi. Zoro ölecek dedin. Zoro bir manga kapağında mezarın üstüne oturuyordu mezarda 944 yazıyordu. Zoro o bölümde ölmek yerine kendi mezarını görmüş olabilir mi? Zoro Wano'da büyük bir savaşçının oğlu ve bir şekilde zaman atlaması yaşamış olabilir. Zoro 21 yaşında, kaido orayı ele geçirirken oradan kaçmışta olabilir. Zoro adı bir takma isimdir, Zorro'dan alıntı. Gerçek adı başkadır. Mezarını gördüğünde geçmişi ile ilgili hikayede ortaya çıkar. Onu tanıyanlar elbet vardır Wano'da.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık