Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kaido'nun Gücü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@İntegrale

Kesinlikle yanlış bir tespit bence. Chinjao eski bir korsan ve kendi ailesi falan var. Garp zamanından kalma bu aşırı güçlü amcam Kaidou'nun adamı falan değil. Korsanlıkta böyle bir emeklilikte yok zaten. Eğer öyle bir durum olsa Gönderir zaten ilk on tümen komutanından birini, komutan orada herkesi maymun eder, alır Mera Mera'yı çeker gider. Bir de bu Kaidou'nun 100 Tümeni mi var?
Tespit benim değil zaten ben sadece insanların düşüncesini söyledim. 1-2 sayfadır buna göre konuşuluyor.

O meyveye nasıl bir güç vermeyi düşünüyorsun yani ne tür geçleri olabilir.Ayrıca güzel olabilir senin dediğin gibi olursa. :D
Valla hocam hiç bir fikrim yok :D Ama görüntüsünün Tekken'de ki Devil Jin gibi olacağını düşünüyorum yani ben hep öyle hayal ediyorum Kaido'yu :D

Tespit benim değil zaten ben sadece insanların düşüncesini söyledim. 1-2 sayfadır buna göre konuşuluyor.
Yok yok yanlış anlama. Ben sen cevap verdin diye senin üstünden yola çıktım. :) Gerçi evet yanlış anlaşılmaya çok müsait duruyor. :) Sözüm tespitçilere. :)

Bir de ben mi bu bilgileri kaçırıyorum yoksa insanlar mı uyduruyor. Kaidou'nun 100 tümeni olduğu gibi bir bilgi şu ana kadar hiç geçmedi. Her Yonkou tümen şeklinde örgütlenmiyor. Örneğin Luffy nasıl Shanks ekolünü izlediyse, Shanks da Roger ekolünü takip etti. Roger'ın hiç tümeni yoktu misal. Edd War'da da bunu gördük. tek gemi ile Shiki'nin o gücüne nasıl karşı koyup kafasına dümen çaktığını. :)

En güçlü canavar kendisi.Antik zoan yemiş olabilir bence.O numaralarda belkide kim benim adamım unutmıyayım diye rastgele numaralarda yazmış olabilir.:D Niye yüz canavar demişler bilmiyorum.Ama epey güçlü olduğunu düşünüyorum.:)

Godzilla meyvesi yemiş Kraken gibi bir şey çıkacak bence :oleyo2:
Aynen o tarz birşey çıkacak :D Ben morianın ona özenip gölge yutma tekniğiyle devleştiğini düşünüyorum adam köteği yiyince bende onun gibi olmalıyım diye çabalayıp durmuş.Canavar zombiler devler oluşturma peşine düşmüş hepsi Kaidounun yüzünden.

Belkide meyve yememiştir. Meyve yemeden 100 tane efsanevi canavarı öldürdüğü için bu lakabı almış olamaz mı ?

Aslında Kaidou'nun isminde daha doğrusu lakabında küçük bir çeviri hatası var arkadaşlar. :) "Hyakujuu no Kaidou"... Burada eğer Hyakujuu kelimesini birebir çevirmeye kalkışırsak evet, lakabının anlamı "Yüz Canavar"dır. Ancak Japonca Kanji'de ki çevirisi, Hyakujuu'nun bir çeşit kalıplaşmış ifade olduğunu düşündürüyor. Kanji'sinin en uygun çevirisi "Tüm hayvan türleri" anlamına geliyor.

@Reiper

Hah işte ben de onu diyorum. :) Yani Canavarların Kaidou'su, Hayvanların Kaidou'su tarzında bir anlam çıkıyor. Ayşelerin Fatma tarzında bir ifadesi var türkçeleştirmeye çalışırsak. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık