Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kaido'nun Gücü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Soytarii26

O meyveye nasıl bir güç vermeyi düşünüyorsun yani ne tür geçleri olabilir.Ayrıca güzel olabilir senin dediğin gibi olursa. :D
Insanın ıcıne vesvese verıp dını ıbadetlerden uzaklastırır kotu alıskanlıklara meylettırır aılesınden uzaklastırır kalbını karartır felan ıste herhalde :D Akuma akuma no mı cıkmaz bence serıde fazla guclu olur cunku bug olur olursa

Shujin

Insanın ıcıne vesvese verıp dını ıbadetlerden uzaklastırır kotu alıskanlıklara meylettırır aılesınden uzaklastırır kalbını karartır felan ıste herhalde :D Akuma akuma no mı cıkmaz bence serıde fazla guclu olur cunku bug olur olursa
Sanki tam Kaidoya ait olabilecek özelliklermiş gibi iyice şüphelenmeye başladım. :D

Soytarii26

Sanki tam Kaidoya ait olabilecek özelliklermiş gibi iyice şüphelenmeye başladım. :D
Hakısı yeterınce guclu olmayan rakıplere etkı eder ama yoksa seytan hakı(ırade) karsısında agzından emzıgı alınmıs bebe gıbıdır :D Ben meyvesız olarak yaratık olmasını beklıyorum, bkz:Barzo

Oz gibi bir yaratık çıksa fena olmaz. Bir de üstüne Zoan yerse tamamdır bu iş. Kral Hakiside vardır muhtemelen. Chopper'ın canavar haline tek atan Luffy, Gatling yapsa zaten tozunu alır oraların.

Madem Kaido'nun konusu açıldı ben de bir şey atayım ortaya :).
Yukarıdaki resimde en sol üstteki kişinin Kaido olma ihtimali bence oldukça yüksek, zira resmin en sağ üstünde de Linlin yer alıyor.

Madem Kaido'nun konusu açıldı ben de bir şey atayım ortaya :).
Yukarıdaki resimde en sol üstteki kişinin Kaido olma ihtimali bence oldukça yüksek, zira resmin en sağ üstünde de Linlin yer alıyor.
bence de.. daha öncede bu paylaşılmıştı.. bazı arkadaşlar aynı kişi için diamente demişlerdi.. 3 imparatorun olduğu resimde 4. sü de olmalı..

gösterilenler bunlar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık