Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Kaido Hakkında Bir Teori

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dövmeye meyve yedirmeden bahsetmedim ben yanlış anlaşılmış.
law'ın nasıl göğsünde ve parmaklarında dövme var ise kaido'da da öyle dövmeler olabilir. law'ın parmaklarında ölüm yazıyor kendisi cerrah. ölüm cerrahı olmuş lakabı.
kaido'da böyle olabilir. gücünü dövmeden almayacak orasına bir tahminde bulunmuyorum ben. sadece lakabını görünüşünden alıyordur diyorum ve görünüşüne tahminde bulundum.

Kizaru Light

'Kim ne derse desin Kaido güçlü biri çıkacak. Biri söylemiş dövmelerine can verebilir diye bana çok mantıklı geldi açıkçası'

legend_luffyy

teorinin matıklı gibi gelio nedeni 100 canavar kaio diye lakabının olması ondan dolayı 100 başlı canavar cıkarsa şaşırmam ancak bi yerde bi eksiklik var doldurulmayacak sekilde. gecen bi arkadaşın kaidonun as adamlarını vücudlarının herhangi bi yerinde numara olmasından kanaklanan bi teorisi var benimde içinde gecen o arkadaşın terosine yakın bi şey şöyleki kaidonun ordusunda as adamlarının her birinde numara var bu numaralar güç seviyesine göre verilmiştir ve bu 100 kişin güç seviyesi canavar denecek sevyiede olduğu için potronları olan kaidoyada 100 canavar kaido denmisidir . ilerde görürsek inş. kaiodunun mevyesi varmı varsa ne tür bi şaytan meyve kullanıcısı olacağı ben bi antik zoan olacağı ve ordusundada 500 yapay zoan mevye kullanıcısı olduğu için lakabı artık cuk diye oturur.. merak ettiğim kısım bizim mugiwaralar ve law kaidoyu nasıl indirecelerii bekleciz gene 1 sene....

Kizaru Light

Pampa doğru da millet en güçsüz yonko falan diyor ya hani bence çok çok güçlü bir adam olabilir gerçi adam mı o da belli değil :gamyon:

Sylar

Hidra (hydra): kafasını kestikçe yerine iki tane daha çıktığı ve herkül ün kafasını kesip sonra atesle kestigi yeri yakarak öldürdüğü nefesi zehirli olduğu söylenen mitolojik yaratık. Büyük ihtimal hidra canlısının ismi burdan gelmekte.

Kimera (chimera): farklı yaratıkların bir vücutta birleşmesiyle oluşur, genellikle aslan kafalı, keçi kafalı ve vücutlu, yılan kuyruklu, ağzından ateş püskürten bi yaratık olarak geçer. Oda bunu biraz değiştirip 100 kafalı değişik bişeye çevirebilir belki.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık