Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Kaguya-sama: Love is War

Seriyi Nasıl Buluyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    51
Seriyi izliyordum ama Youtube'da bir tane videodan edit gördüm spo yedim manga ile ilgili. 155 ve 156yı okuyunca seriyi bırakma kararı aldım. Gerek yokmuş okumaya izlemeye.

Bugün artık izliyim dedim ilk 2 bölümde az kanser oldum dedim bu nasıl devam etcek böyle sonra hiç ara vermeden 10.bölüme kadar izledim :D Güzelmiş harbiden.
Seriyi izliyordum ama Youtube'da bir tane videodan edit gördüm spo yedim manga ile ilgili. 155 ve 156yı okuyunca seriyi bırakma kararı aldım. Gerek yokmuş okumaya izlemeye.
Çabuk biten bir macera olmuş, biraz daha şans verseydiniz keşke :s

Çabuk biten bir macera olmuş, biraz daha şans verseydiniz keşke :s
İshigami'ye yapılan aşırı sinir etti. Bildiğin erkek değil misin olum işte kız sevmese nolcak altına yatmış patlat geç yoksa saygısızlık olur ne demektir yav. Aynısının tam tersi olabilir miydi? Olamazdı. Bir de çocuğu suçlu yaptılar iyice yerin dibine soktular. Eğlenmelik seri çok ciddiye almaya gerek her şeyi ama bu ciddiye alınmıcak gibi değil.

Öyle hatırlıyorum.
Kaguya'nın savunma mekanizması devreye giriyordu uzun bir süre buz Kaguya olarak takılıyordu.
Hafta hafta izlemek yorucu olabilirdi tek filmle aradan çıkması iyi olmuş.
Kesinlikle biriktirile biriktirile izlenmesi gereken bşr seri. Her arcı ayrı eğlenceli bir seri. Finaline de çok kalmadı. Mangaka gerçekten işi sağlam götürmüş diyebilrim

Evet beni bir yerde aşırı uyuz etmesine rağmen seriyi okumadan duramadım. Mangada güncele geldim. 4 bölüm kalmış zaten bitmesine bitti sayıyorum. Güzeldi genel olarak bazı yerlerde uyuz etse de. En iyi romantik anime mi tartışılır ama gayet iyi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık