Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] JoJo's Bizarre Adventure

Öyle desene bence
jonathan öyle sıkı tuttu ki kafayı vücudu korudu dio yu nasıl iyi bir senaryo mu :D
Sok oldum öyle böyle degil *-* Bu kadar iyi bi fikir benim aklima gelemezdi, eminim u.u De;
Dedigin sey olmus olsaydi ikisi de mutlu mesut berabercene yanmis olmazlar miydi o_O

Aynen çok itici değil mi ya :(
Baya bi' kişi tavsiye etmesine rağmen, sırf o kapak iticiliğinden tenezzül edesi gelmiyor insanın.
Iticilikten cok ilginc bence. Güzel cizimli tonlarca seri var ama böyle orjinal, kendine has cizimler daha bi az.

Zamanla serini tuhaf havasına alışıyorsunuz, dert etmeyin. Bu arada David Production'ı tebrik etmek lazım çok güzel anime yapmışlar adamlar. Ses efektleri bile var. :D

O zaman şöyle olsun
dio vampir güçleri sayesinde hayatta kalabilir...2. jonathanın karnını deşip içinde saklanmış olabilir, bunlar biraz daha makul
2. ihtimal direkt gidiyor, patlamadan dolayi. Karnin icinde saklanmis olmasi yanacagi gercegini degistirmiyor. Ilk ihtimal ise her türlü olasigin sebebi zaten. Vampir gücleri olmasa kurtulma sansi hicbir sekilde yok. Acaba direkt sadece kafa haliyle kendini denize atip sonrasinda bi baskasinin yardimiyla uyandirilmis olmasi mümkün mü o_O

Bu arada ilk sezonun endigleri 1973 yilindan kalma bi gruba ait;

Yalnız ending çok harika özellikle melodisi beni benden alıyor :good: şaşırdım desem yalan olur böyle bir şeyi bekliyordum
Sana daha güzel senaryolar bulup öyle geliceğim ;)
Bekleyecegim u.u Openingler de güzel ya, ilk opening öyle bi kafama takilmisti ki arkadasin evinde takilirken bile bi kac defa acip ona da dinlettirmistim :D

Joseph fena ya hafif Sherlock havası var çıkarımlar falan :D Ayrıca direk taramalı ile girdi adam ya..Sıra 11. bölümde..Gintoki nin seslendirmeni olması da ayrı tatlı olmuş ister istemez duyunca gülesim geldi.. :D
Ben Gintoki'nin seiyuusu diye aksine garipsemistim ilk bölümler, direkt Gintoki'yi cagristirdigindan. Aynisi bu seiyuunun diger seslendirmelerinde de olmustu :/ Adam zeki ya, ne yapmasi ve nasil yapmasi gerektigini iyi biliyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Dikkatini çeken var mı bilmiyorum ama genelde karakterlerin ismi Rock müzikle alakalı şeyler oluyor.
"Ore no Kanojo to Osananajimi ga Shuraba Sugiru" bu animede Jojo ya baya bi gönderme var... Rock müzikle alakası olmayan bi kıza Jojo karakterlerinin isimlerini say diyorlardı sıkıştığında :D

Bilgisayarım yok. :(

İyi haber bu seferki altyazılar güncel gelecek yüksek ihtimal. Bu arada umarım sansür yoktur. Yoksa yine Bluray bekliyoruz.

Sonuna kadar izledim.Tam bitirmişken 3. kuşak çıkıyor anlaşılan :d.Güzel anime tavsiye ederim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık