Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] JoJo's Bizarre Adventure

8. Bölümüne geldim.Seride fazla ve gereksiz tepkiler veriliyor niyeyse..Jojo ana karakter olarak kendinden tiskindirdi resmen :ehe:
Seri genel olarak bu şekilde. Seri bu tür özellikleri ile "Bizarre(tuhaf)" tanımına tam olarak uyuyor. Bu arada Jonathan Joestar-sama'nın nesini beğenmiyorlar anlamıyorum. Tam bir beyefendi adam. :artiz:

İtin tekiydi Joseph. Zeki ve karizmatik bir adamdı ama hakkını yemeyeyim. Neyse 9. bölümde ilk kuşak bitiyor. O dövüş 8. bölümde olmalı.

Jonathan'in nesini sevmiyorsunuz ya :/ Tamam kabul, Joseph daha kafadengi bi karakter ama onu övmek icin Jonathan'i ezmeyin. Seriyi genel olarak sevsemde bazen aptal yerine konuluyor olmak sinibozucu. Özellikle Speedwagon cok yapiyor bunu gereksiz aciklamalariyla. Josephle birlikte bunun epey azalmis olmasi oldukca iyi. Bende en son 19. bölümü izledim.
Ve bi ana karakter daha öldü :/ Seri seri ilerliyordum ama artik durup yas tutacagim biraz. Daha Jonathan'in ölümünü bile kabullenememistim bir de üstüne Ceaser.
Yeni sezon basladiginda muhtemelen bitirmemis olacagim, 1-2 bölümde olsa birikecek olmasi güzel. Bir sorum olacakti, Dio'nun ölmedigini bu ilk sezonda ögreniyor muyuz o_O

Usta o afişteki pozlar nedir ?!?! İzleyeceğim olsa bile pcye res atarım.
Alisiyorsun ya, dövüsün ortasinda artistik artistik pozlar vermelerine :D

Tanıtımlar öyle diyor cumartesi de kesinleşir ;)
@kaan
Abi bunları buldum n'apayım :D sen buldunda biz koymadık mı :artiz:
Yani 1. sezonun sonunda gösterilmiyor, tanitimlardan biliyoruz sadece *-* Merak ettim ordan nasil kurtuldugunu, Jojo'nun vücudunu almis olsa bile o patlamadan nasil kurtuldu o_O Denize attiysa kendini belki bi olasilik.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık