Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Jinbe vs. Vinsmoke Judge

Sizce hangisi ?

• Jinbei

Kullanılan: 80 79.2%
  • Vinsmoke Judge

Kullanılan: 21 20.8%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    101
Güçlerinin yakın olduğunu düşündüğüm iki karakter.Kazanan kim olur ?

Jinbei

Jinbe (Jinbē) balina köpekbalığı türünden bir balıkadamdır. Fisher Tiger'ın ölümünden sonra, Güneş Korsanları'nın ikinci kaptanı olmuştu. 11 yıl önce de tayfasını dağıttıktan sonra Shichibukai pozisyonuna gelmişti.

Jinbe'den ilk kez, Shichibukai sistemini anlatan Yosaku bahsetmiştir. Ancak Jinbe bu anlatımdan çok uzun zaman sonra, Impel Down'da gösterilmiştir. Marineford Savaşı'nda Beyazsakal Korsanları'nın tarafını tutarak Shichibukai unvanından vazgeçmiştir. Impel Down'dan kaçış sırasında ve savaşta Monkey D. Luffy'ye yardımcı olmuştur. Zaman atlamasının ardından, Hasır Şapka Korsanları ile güç birliği yaparak, Kraliyet Ailesi ve Ryugu Krallığı'nı kurtarmak için, Yeni Balıkadam Korsanları'na karşı savaşa girmiştir. Kazanılan savaşın ardından Hasır Şapka Korsanları'na katılması yönünde bir davet alsa da, Charlotte Linlin ile bitmemiş bir işi olduğunu söyleyerek teklifi reddetmiştir. Ancak hazır olduğunda tayfaya katılacağına söz vermiştir.

Jinbe'nin ilk ödülü 76.000.000 Belly'dir. Daha sonra ödülü 250.000.000 Belly'ye yükselmiştir. Shichibukai unvanı elinden alındıktan sonra da ödülü 400.000.000 Belly'den daha fazla bir rakama ulaşmıştır.

Not : Kütüphaneden alıntıdır.

Vinsmoke Judge

Sanji'nin babasıdır.Herkes tarafından korkuyla bahsedilen Germa 66 örgütündedir.Sanji ile olan dövüşünde oğluna üstünlük kurabilmiş ve sonucunda da kazanmıştır.Güçlü bir savaşçıdır.Dövüşürken mızrak kullanır.Kendine has tekniklerle dövüşür.

Jinbei tokatlar. 1 ve 2'nin Judge'dan güçlü olduklarını düşünüyorum bu arada. Tam güçlerini görelim, kararım ona göre değişebilir.

Jimbei şu an sanjiyi alamaz. Judgenin iki taraf ta ciddi olmadığı halde sanjiyi düşürdüğü durumu gördük. Jimbeiyi çok daha beter hale getirirdi.

Karakterlerin serideki duruşlarına bakılırsa Judge daha güçlü gibi duruyor.
Ama gücünü bilmiyoruz. Jinbei'i az çok tanıyoruz ve hayvan gibi dayanıklı herif. Judge onu indirecek gibi görünmedi şu ana kadar varlığı ile (Sanji dövüşüne bakarsak).
Ama dediğim gibi Judge'i görmek lazım. Judge diyorum şimdilik.

Ne alaka ?
Sanji üzerinden kıyaslarsak bence güçleri aynı civarda.Kafa karıştırıcı.Bende merak ediyorum kim daha güçlüdür diye.Yorumları merak ettim.
Bence arada bayağı fark var gibi hele de lider bu adam.
Oğulları gidip 2 yıldır süren savaşı 4 saatte bitiriyorlar bir de beni çok oyaladın diyorlar. Ben en güçlü babasını bekliyorum. Veya en güçlü 1 numara da olabilir ama o zaman baba devrederdi diye düşünmüyor da değilim.
O yüzden şuan baba en güçlü gibi göründü bana.

Bir kere ikisde Sanjiden çok daha güçlü(şuanlık),Judge,Sanjinin karşısında çok aşırı güçlü bir izlenim bırakmadı.Bence tam gücünü görmedik Babanın,çok daha güçlü olabilir.

Vinsmoke ailesinin en güçlüsü Babaysa,Jinbei yi alır bir şekilde.Koskoca Vinsmoke ailesinin lideri Jinbeiden güçlü olmalı.

Baba en güçlü değilse,(1 veye 2 numaraysa) ozaman denk bir vs olur.

Ben babanın güçlü olduğunu düşünüyorum,Sanjiyi tekleyemedi diye güçsüz görülüyor olabilir ama Sanji sağlam kapıştı valla koka falan yaptı yani :D.

Oyum Judgeye

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık