Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Jinbe vs. Donquixote Doflomingo

Jinbei Doflomingo Karşısında Ne Duruma Düşer ?

• Kullanılan toplam oy
    217
Mingo'nun tek artısı uyanış. Jinbe uyanışla bi şekilde mücadele edebilirse, sonucun ne olacağını bilemeyiz. Bunun dışında, tekme tokat, ip, tel vs. Bunlara kaybedecek adam değil Jinbe.

Senden böyle absürd bir örnek beklemezdim.

Mama nere Dof nere ? Bu iki isim arasındaki güç farkıyla Mingo ve Jinbe arasındaki güç farkı aynı mı ? Olmadı :/
Tabii ki olay isimler değil. Olay karşı tezdeki "kendi ortamı" kavramı. Su olan yerde Jinbei'nin bütün şeytan meyvesi kullanıcılarına karşı şansı var. Sana soruyorum;
Gücünü görmedik diyoruz da, biz bu adamın gücünü sonuna kadar kullandığı bir vs biliyoruz. O da Ace'le olan. Ace'in daha tayfaya katılmadan ki çömez halinden bahsediyorum. Vs sonucunun denk olduğunu biliyoruz. Bu adamla Doflamingo arasında başa baş gidecek bir durum mu var? Bence yok. Aradaki fark bariz.

Tabii ki olay isimler değil. Olay karşı tezdeki "kendi ortamı" kavramı. Su olan yerde Jinbei'nin bütün şeytan meyvesi kullanıcılarına karşı şansı var. Sana soruyorum;
Gücünü görmedik diyoruz da, biz bu adamın gücünü sonuna kadar kullandığı bir vs biliyoruz. O da Ace'le olan. Ace'in daha tayfaya katılmadan ki çömez halinden bahsediyorum. Vs sonucunun denk olduğunu biliyoruz. Bu adamla Doflamingo arasında başa baş gidecek bir durum mu var? Bence yok. Aradaki fark bariz.
Ace'i öldüren saldırının Jinbei'yi öldürmemesi hakkında ne düşünüyorsun?

Duygularima tercuman oldun.
Forumda herkesin ezdiği Ace'nin çaylak halini yenemedi, Ace de yeni dünyaya yeni girdi desek 2 sene önceki Luffy'den ne kadar güçlüyse artık Jinbei seviyesi. Güç seviyesi mangada arttı diye hadi biraz daha güç verelim. Law'ın Jibnei'yi alacağını düşünüyorum. Jinbei Dofy karşısında Sanji'den farkı kalmaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık