Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Jinbe vs. Donquixote Doflomingo

Jinbei Doflomingo Karşısında Ne Duruma Düşer ?

• Kullanılan toplam oy
    217
Hemen düşmez , dayanıklılığı , tecrübesi onu bir müddet götürür ama karşılık veremez. Sürekli savunma pozisyonunda kalır arada sırada ataklar yapar ama etkili olmaz.

Kafamdaki dövüş jinbei ortada savunma pozisyonunda dofy etrafında çember çizerek kedinin fare ile oynadığı gibi biraz dalga geçerek saldırdığı ve contra atakları rahat savuşturduğu bir dövüş. Jinbei uzun süre hasara direnir ama en sonunda bitap düşer.

Jinbei bildiğin mingo samanın tellerin de balık ızgara olur. :hhh:

Edit: Dalga bir yana bu adam Luffy den güçsüz Zoro dan güçsüz neyin Mingosu Allah aşkına :( hiç bir insan kendinden güçsüz birinij boyunduruğu altına girmez.

Jinbei aşağı yukarı g4 kullanmayan Luffy gücünde. Uyanış haline geçmeden yener. Kukla yapması vs. hiç hesaba katmıyorum zaten k.hakisi var mı yok mu belli değil.

Bu arcdan önce bu konu açıksa tek yemez ama karşılık da veremez derdim ama Bm'nin övgüleri olsun, Jinbei'ye gösterilen saygı olsun bende daha güçlü algısı oluşturdu. O yüzden 1 seviye yukarısı olarak Mingo'u terletir ama yenemez diyorum.

Jimbei güçlü bir karakter fakat şahsi görüşüm Lawdan zayıf olduğu yönünde. Ha law öyle eze eze yenmez teketek dövüşte fakat uzun süren vsnin sonucunda gülen taraf olur. Doflamingonun ise Jimbei karşısındaki performansı Dof vs Lawdaki gibi olur diye düşünüyorum. Hatta Jimbei daha az dayanır,dövüş stilinden ötürü.

Adam Jozuyu bile kitlemiş bir herif,Jimbeinin fiziksel dövüşe dayalı dövüş stili fazla onu zorlamaz.

Balığımız iyi güzel dövüşür ama yenme kısmı yaş. Dof affetmez.
Luffy&Law ikilisinin müttefik olup Luffy'nin emrine girmiş olan Jinbei'ye beraber saldırdıklarını ve yerlerde süründüklerini düşünün. Düşünemiyorsunuz değil mi? Evet, konu kapanır burada. :/

Jinbei'nin şu son sayılarda çizildiği hali Croco'da olduğu gibi şişirme tamamen, şekil yaptırıyor Oda. Bu adam Ace'in, WB tayfasına katılmadan önceki hali ile denk. İhtimali yok yenmesinin. Nasıl yenilir dersen, Zoro - Pica kıvamında bir karşılaşma olur.

Jinbe çok küçümseniyor, efendi ve sakin bir karakteri olduğundan sanırım. Balıkadam diye mi ayrımcılık yapıyorsunuz yoksa? :(

Bence eşit dövüşürler. Dövüşün ilerleyişine göre ikisi de kazanabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık