Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Jinbe vs. Donquixote Doflomingo

Jinbei Doflomingo Karşısında Ne Duruma Düşer ?

• Kullanılan toplam oy
    217
Şimdi Daisuki-chan gelmişisn Brookm Sanji Zoro Akainuyu bloklar yazmışsın. :( Jinbei'nin savaşta luffy canı pahasına kurtardığı bir gerçek. :( Tamam Dof yener de saygı duyalımda Jinbei'yi Hordy yaptın be. :( Neden sevmiyon sen bu adamı ne etti sana. :(
Taisho sama o savaşta bizim tayfa olsaydı onlar da canı pahasına korurdu Luffy 2 yıldan sonra adamlar artık kendi hayallerinden vaz geçip Luffy e odaklandılar. Jinbei bence Hordy i alsın ilk bu da doğru bir şey bana kalırsa.. :(

Taisho sama o savaşta bizim tayfa olsaydı onlar da canı pahasına korurdu Luffy 2 yıldan sonra adamlar artık kendi hayallerinden vaz geçip Luffy e odaklandılar. Jinbei bence Hordy i alsın ilk bu da doğru bir şey bana kalırsa.. :(
Benim bahsettiğim o değil ki tabikide korurlardı. Ama jinbenin yaptığını yapamazlardı çünkü ölürlerdi. Jinbe hordy'i yenemez mi diyon sen cidden. :( Magma avuçlayan adam kıçı kırık streoid basan birini, Zoronun bile tekledigi birini Frankyden falan bile güçsüz birini Denizin şövalyesi Jinbe magma avuçlayan adam. Çıraklık yıllarında Strawberryi ne hallere sokan adam alamaz mı diyon cidden. :(

Benim bahsettiğim o değil ki tabikide korurlardı. Ama jinbenin yaptığını yapamazlardı çünkü ölürlerdi. Jinbe hordy'i yenemez mi diyon sen cidden. :( Magma avuçlayan adam kıçı kırık streoid basan birini, Zoronun bile tekledigi birini Frankyden falan bile güçsüz birini Denizin şövalyesi Jinbe magma avuçlayan adam. Çıraklık yıllarında Strawberryi ne hallere sokan adam alamaz mı diyon cidden. :(
Yo alsın da sonra Dof a gelsin diyorum.:oleyo2:

Dövüş Jinbeinin mekanında olursa Jinbei parçalar, Dofun mekanında olursa muhtemelen Dof kazanır ama zor olur kazanması.

yahu en büyük kabusu Crackere yaşatır diyelim.
Cracker denen adam yagmurun hiç durmadığı bir ortamda Luffyle saatlerce kapışmış biri. Jinbei filan hava da karada sadece denizde bilemem.
Jack filan yer Jinbei.

Tabii ilerde mangaka verirse bu yaştan sonra power up bilemem.
La oğlum şunu yazıyon da Luffy'nin o 11 saat boyunca yemekten başka bir şey yapmadığını nerden biliyorsun? Diyorum ki Luffy'e Mangaka söyletiyor. Yiyerek bitireceğim bisküvilerini diye. O yüzden 11 saatlik bir inatlaşma bile olmuş olabilir. Ki Luffy'e böyle bir şey her türlü uyuyor. Evet saçma geliyor. Ama Oda böyle şeyler yapıyor.

Ben o süre boyunca sadece yediği konusunda neredeyse eminim. Eğer ki yemeyip g4 ile girişseydi, midesinde her türlü yer olurdu. Ama midesinde en sonunda yer kalmıyor.

Jinbei Luffy'e oranla daha rahat savaşır Cracker'e. Çünkü yumruğu Luffy'den güçlü olmasa bile direk ıslatabildiği için sertliğini aşabiliyor. Ateşe karşı kendini korumuş bu Jinbei. Direk ateş adama karşı. 5 gün savaşmış. O bisküvi askerlerin Jinbei karşısında şansı yok. Cracker karşısında Jinbei'nin şansı var.

La oğlum şunu yazıyon da Luffy'nin o 11 saat boyunca yemekten başka bir şey yapmadığını nerden biliyorsun? Diyorum ki Luffy'e Mangaka söyletiyor. Yiyerek bitireceğim bisküvilerini diye. O yüzden 11 saatlik bir inatlaşma bile olmuş olabilir. Ki Luffy'e böyle bir şey her türlü uyuyor. Evet saçma geliyor. Ama Oda böyle şeyler yapıyor.

Ben o süre boyunca sadece yediği konusunda neredeyse eminim. Eğer ki yemeyip g4 ile girişseydi, midesinde her türlü yer olurdu. Ama midesinde en sonunda yer kalmıyor.

Jinbei Luffy'e oranla daha rahat savaşır Cracker'e. Çünkü yumruğu Luffy'den güçlü olmasa bile direk ıslatabildiği için sertliğini aşabiliyor. Ateşe karşı kendini korumuş bu Jinbei. Direk ateş adama karşı. 5 gün savaşmış. O bisküvi askerlerin Jinbei karşısında şansı yok. Cracker karşısında Jinbei'nin şansı var.
Evet Sanji yi biran önce kurtarması lazımken 11 saat yemek yer.
Hani demese nami, Sanjiye şu sözü; Luffy seninle karşılaşabilmek için 11 saat boyunca savaştı.
Zorlama be kardeş.

Luffy daha da güçlü görünsün diye;
Luffy namiyi salak yapıyorsun
Namiyi yalancı yapıyorsun
Crackeri tamamen boş karakter yapıyorsun öyle 11 saat o biskivit yaptı Luffy yedi Ohhh.
Yetmiyor, Jinbei abartıyorsun

Neyse senşn fikrin reis .

Evet Sanji yi biran önce kurtarması lazımken 11 saat yemek yer.
Hani demese nami, Sanjiye şu sözü; Luffy seninle karşılaşabilmek için 11 saat boyunca savaştı.
Zorlama be kardeş.

Luffy daha da güçlü görünsün diye;
Luffy namiyi salak yapıyorsun
Namiyi yalancı yapıyorsun
Crackeri tamamen boş karakter yapıyorsun öyle 11 saat o biskivit yaptı Luffy yedi Ohhh.
Yetmiyor, Jinbei abartıyorsun

Neyse senşn fikrin reis .
Öyle Cracker 11 saat boyunca zaten bisküvi yaptı durdu. Nami de yalancı olmuyor. Harbiden 11 saat uğraştılar. Luffy'nin ağzından çıkan şu. Ne kadar kırsamda tozundan bile yenisini yapıyor. Yoketmek için yiyerek bir çözüm buluyor. Ve konuşmalarında da görüyoruz. Luffy yiyerek bitirebilirim diyor. Ondan sonra zaten ıslatma olayı çıkıyor. Yani sertliği Luffy için sıkıntı değil. Asıl sıkıntı yemesi için yumuşatılmasıydı. Nami ıslatıyor Luffy yiyor. Eğer ki g4'e felan girmiş olsa midesi boş olurdu. Ama midesinde hiçbir boşluk yok. Hatta yer kalmıyor. Cracker ise ye de patla diyor.

Yani her şey ortada. Luffy ilk g4'ünden sonra daha g4'e girmedi. Girdiği sıra gördük kısa bir sürede midesindekileri eritiyordu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık