Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Jinbe vs. Donquixote Doflomingo

Jinbei Doflomingo Karşısında Ne Duruma Düşer ?

• Kullanılan toplam oy
    217
Fiziksel gücü baya iyi, balık adam karetesi de var. B.haki de çıkarsa meyve kullanıcılarına kabus olur.
yahu en büyük kabusu Crackere yaşatır diyelim.
Cracker denen adam yagmurun hiç durmadığı bir ortamda Luffyle saatlerce kapışmış biri. Jinbei filan hava da karada sadece denizde bilemem.
Jack filan yer Jinbei.

Tabii ilerde mangaka verirse bu yaştan sonra power up bilemem.

yahu en büyük kabusu Crackere yaşatır diyelim.
Cracker denen adam yagmurun hiç durmadığı bir ortamda Luffyle saatlerce kapışmış biri. Jinbei filan hava da karada sadece denizde bilemem.
Jack filan yer Jinbei.

Tabii ilerde mangaka verirse bu yaştan sonra power up bilemem.
Cracker üretici asıl sıkıntı yaratılacak tiplerden değil. Asıl sıkıntıyı bedensel meyve kullanıcıları yaşar.

Katakuri, Jack, Marco. Şuan değil ama yanlış anlaşılmasın sağlam bir b.haki ile bunlara baya sıkıntı çıkarır. Marcoya camış gerçi ona bişi olmaz. Ama en çok canını sıkabilecek yeteneklere sahip olur.
olabilir dediğin gibi ileride ama anca Jack için söyleyebilirim.

Katakuri veya Ben backmanda da aynı tarz meyve çıksa ıhh yine Jinbei öpücüklere boğarlar çok pis. Bu adamlar fazla güçlü.
Klasman farkı denilen şey vardır ya ha işte Jinbei ile Katakuri ve Ben arasında o var, aşırı bir dezavantaj olmadıkça nafile.

Jinbei gitsin de bir Hordy i yensin ilk millet havadan uçuyor anca Jinbei nin hayatı beleş oraya yerleş yemin ediyorum. Mf dur yok Akainu saldırını bloklamasıdır. Fasa fiso orada Zoroda olsa bloklar Sanji de belki Brook bile Allsen yapmayın. O zaman orayı baz alıyorsanız Buggy sama milletten güçlü :( onu geçtim. Mingo yu da geçtiniz Jacktir işte Crakerdir diyorsunuz. Ulan bu adam niye gidip de Crakerle dövüşmemiş ya Bege kadarda mı yok plan yapacak ya da strateji yapacak bırakın ya Bege bile on kat daha delikanlı Jinbei sığınmacı bir tip.

Jinbei gitsin de bir Hordy i yensin ilk millet havadan uçuyor anca Jinbei nin hayatı beleş oraya yerleş yemin ediyorum. Mf dur yok Akainu saldırını bloklamasıdır. Fasa fiso orada Zoroda olsa bloklar Sanji de belki Brook bile Allsen yapmayın. O zaman orayı baz alıyorsanız Buggy sama milletten güçlü :( onu geçtim. Mingo yu da geçtiniz Jacktir işte Crakerdir diyorsunuz. Ulan bu adam niye gidip de Crakerle dövüşmemiş ya Bege kadarda mı yok plan yapacak ya da strateji yapacak bırakın ya Bege bile on kat daha delikanlı Jinbei sığınmacı bir tip.
Duygularıma tercüman olmuşsun. Jinbei bu kadar iyiyse, Katakuri vs Jinbei açsınlar. Jack olsun ya da.:D

Duygularıma tercüman olmuşsun. Jinbei bu kadar iyiyse, Katakuri vs Jinbei açsınlar. Jack olsun ya da.:D
Zaten öyle olması lazım. Her halta Mingo vs anketi açılıyor. Jinbei zaten Mingo dan güçlü delikanlı falan iki güne hakileri çıkar işte açsınlar Jack vs sini ... Foruma Mingo niye bu kadar dokanıyor onu anlamış değilim iki gün once bu adam Sanji ile vs atıyordu. Hoş Sanjiden bile güçsüzdür. Son sayıdan anlaďığım kadarıyla. Anca çay döksün Kataya :D

Zaten öyle olması lazım. Her halta Mingo vs anketi açılıyor. Jinbei zaten Mingo dan güçlü delikanlı falan iki güne hakileri çıkar işte açsınlar Jack vs sini ... Foruma Mingo niye bu kadar dokanıyor onu anlamış değilim iki gün once bu adam Sanji ile vs atıyordu. Hoş Sanjiden bile güçsüzdür. Son sayıdan anlaďığım kadarıyla. Anca çay döksün Kataya :D
Açmazlar işte onları, Dofy olmazsa olmaz. Sonra vay efendim hep bu Dofy fanları bizi soğuttu. Akainu karşısında eli yandı diye övülüyor, delindi ölmedi deniliyor yahu, Luffy de ölmedi. Bu balığın daha Law'ı yeneceği belli değil. Bence law rahat alır ama olsun. Law'ın balık ızgara yapar bundan. Argümana gel yonkoudan korkmamış.:D

Açmazlar işte onları, Dofy olmazsa olmaz. Sonra vay efendim hep bu Dofy fanları bizi soğuttu. Akainu karşısında eli yandı diye övülüyor, delindi ölmedi deniliyor yahu, Luffy de ölmedi. Bu balığın daha Law'ı yeneceği belli değil. Bence law rahat alır ama olsun. Law'ın balık ızgara yapar bundan. Argümana gel yonkoudan korkmamış.:D
Zaten ben diyeceğimi dedim daha yazmam bile buraya girip. Dof fanıyım kabulde ediyorum ama kalkıp Jinbei yener ne demek ?? :D bari başka biriyle vs attirında olabilir falan diyelim. Law ı geçtim Hordy i alsın ilk bir hayatı beleş yemin ediyorum. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık