Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Jinbe vs. Donquixote Doflomingo

Jinbei Doflomingo Karşısında Ne Duruma Düşer ?

• Kullanılan toplam oy
    217
Tayfası onu Korsan Kral yapmaya çalışıyordu. Kaido ile iş birliğinde sadece. Kaido'dan korkuyor sadece ama ondan korkmayanlarında hali ortada. Doffy zirveyi hedefleyen karakterlerden ama bunu kurnazlıkla yapmaya çalışıyor. Aksi takdirde tayfası "Sen korsan kral olacak adamsın" demezdi. Law'ın planı pek istediği gibi gitmedi hatta ikisi Doffy'e kaybediyorlardı ama G4 çıktı ortaya. Luffy'nin tekniğini hesapladığını sanmıyorum Law'ın ve kendisi de bu plandan ümitsizdi hatta tayfasına "Sizinle bir daha karşılaşacağımı düşünmüyordum" diyor o kadar ümitsiz yani.
G4 piyangodan çıkmasaydı Law orada ölmeyi planlıyordu.Yani bence Luffyi Kaido konusunda biraz kandırdı.O ittifakı ben görmem zaten ama kabaca bir plan yapayım kağıt üstünde demiştir en fazla.Bunları ikna edeyim gerisi önemli değil köprüyü geçene kadar diye düşünmüştür büyük ihtimal.Öyle %30 bulmuştur hatta uydurduysa şaşırmam. :D Ama işin şakası bir yana Kaidoyu yem olarak atıp bizimkileri dressrosaya çekti.Yoksa hiç şansı olmadığını biliyordu.Bizimkileri kullandı.Kaidoyu yenebileceklerine kendi de inanmıyordu çünkü.Neden derseniz adam orada ölüp fabrikayı yıkıp Dofu kaidoya öldürtmeyi planlıyordu.Yani Doflamingo'yu ittifak ve katakulliyle öldürtmeye çalışan adam direk dalıp sözde ittifakla Kaidoyu indirecek.Yersen. :)

Onun için yakında hiç planım yoktu aslında şu an yeni bir plan yapalım bile diyebilir.

Doflamingo'yu sınırlarına kadar görmüşken,jinbei nin gücü hakkında şimdiye kadar gördüklerimiz %50 falandır,terletir ama yenemez diyorum.

G4 piyangodan çıkmasaydı Law orada ölmeyi planlıyordu.Yani bence Luffyi Kaido konusunda biraz kandırdı.O ittifakı ben görmem zaten ama kabaca bir plan yapayım kağıt üstünde demiştir en fazla.Bunları ikna edeyim gerisi önemli değil köprüyü geçene kadar diye düşünmüştür büyük ihtimal.Öyle %30 bulmuştur hatta uydurduysa şaşırmam. :D Ama işin şakası bir yana Kaidoyu yem olarak atıp bizimkileri dressrosaya çekti.Yoksa hiç şansı olmadığını biliyordu.Bizimkileri kullandı.Kaidoyu yenebileceklerine kendi de inanmıyordu çünkü.Neden derseniz adam orada ölüp fabrikayı yıkıp Dofu kaidoya öldürtmeyi planlıyordu.Yani Doflamingo'yu katakulliyle öldürtmeye çalışan adam direk dalıp sözde Kaidoyu indirecek.Yersen. :)

Onun için yakında hiç planım yoktu aslında fake atmıştım şu an yeni bir plan yapalım bile diyebilir.
Kesinlikle bende öyle düşünüyorum.

Tayfası onu Korsan Kral yapmaya çalışıyordu. Kaido ile iş birliğinde sadece. Kaido'dan korkuyor sadece ama ondan korkmayanlarında hali ortada. Doffy zirveyi hedefleyen karakterlerden ama bunu kurnazlıkla yapmaya çalışıyor. Aksi takdirde tayfası "Sen korsan kral olacak adamsın" demezdi. Law'ın planı pek istediği gibi gitmedi hatta ikisi Doffy'e kaybediyorlardı ama G4 çıktı ortaya. Luffy'nin tekniğini hesapladığını sanmıyorum Law'ın ve kendisi de bu plandan ümitsizdi hatta tayfasına "Sizinle bir daha karşılaşacağımı düşünmüyordum" diyor o kadar ümitsiz yani.
Tayfasını geçtim de siz gördünüzmü bu adamda korsan kral olacak kalibre? Ümitsiz olsalar da başardılar:)

İleride Usoop'un yeneceği adamı ne seviyeye çıkardınız :/
Doflamingo üzerine biner Dressora'da turlar.
Hadi Parazit yeteneğini görmezden gelsek bile Dofi uyanış ile vs. Luffy'nin g4'süz halinden üstün. Jinbei'nin Luffy'den güçlü olduğu bile kesin değil şu an için. Jinbei dayanıklığıyla saldırılardan çok etkilenmesede art arda gelen saldırılar karşısında çaresiz kalır zaten karşı saldırı yapabileceğini sanmıyorum.

Ekleme: Nereye atmışım ben öyle :/

Basamak değildi de neydi?
Luffy'den ziyade Law'ın planındaki basamaklardan bir tanesiydi ve o basamağı aştılar. Mingo, Tsuru ile konuşurken çok güzel anlattı, Law'ın planının nasıl tıkır tıkır işlediğini :)

Ben, ısrarla Mingo'nun gereğinden fazla abartıldığını düşünüyorum.
Law'ın nihai hedefi.

Luffye basamak olmadı, aksine adamın yenilişi bile bin bir türlü şanssızlık ile gerçekleşti.

Basamak sözü bana çok anlamsız geliyor. Doflamingo seri bittiginde bile akıllarda kalacak ender karakterlerden. Özenli ve detaylı işlenmiş 3 haki sahibi, korsankral olmaya aday biriydi.

Jinbei ise Luffynin üstünlüğünü net kabul etmiş biri. Adam şu an Luffy benim kaptanim diyorken Doflamingo Luffyi öldürüyordu şansı olsaydı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık