Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Jewelry Bonney Kimin Nesi?

J. Bonney Kimin Nesi?

• BM’nin Kutsal Ejder’den Olan Kızı

• Roger’in Kızı

• WB’nin Kızı

• Akainu'nun Kızı

• Kuma'nın Kızı

• Rosward’ın Kızı

• Başkaca Bir Kral Yahut Kutsal Ejder'in Kızı

• Luffy'nin Annesi

• Ace'in Kayıp Aşkı

• Fazla Hikmetine Şeyapmamak Lazım

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Dokunarak iptal ediyor, hem iptal etse asıl yaşı da belli olmaz mı? Şu zamana kadar gördüklerimiz doğrultusunda genç bir hanım diyorum.
Dokunarak iptal ettiğini nerede gördün? Dokunarak iptal ediyorsa, Sabondy'de hiç temas etmediği onlarca Denizci askerinin yaşını nasıl değiştirebildi? Karasakal ve Bonney arasındaki dövüşün nasıl gerçekleştiğini görmedik ki, iptal ederse yaşlı olur diyebiliyorsun. İptal etmediği bana göre açık bir şey, çünkü Karasakal kızın güzelliğinden bahsetti. Öyle bir şey görse, bu muhabbet yaşanmazdı.

Bu arc açıklansın da kurtulalım. Her yerden çıkması, habire ağlaması vs çok baydı. Kaldı ki ben çok önemli bir şey çıkacağını sanmıyorum.

Dokunarak iptal ettiğini nerede gördün? Dokunarak iptal ediyorsa, Sabondy'de hiç temas etmediği onlarca Denizci askerinin yaşını nasıl değiştirebildi? Karasakal ve Bonney arasındaki dövüşün nasıl gerçekleştiğini görmedik ki, iptal ederse yaşlı olur diyebiliyorsun. İptal etmediği bana göre açık bir şey, çünkü Karasakal kızın güzelliğinden bahsetti. Öyle bir şey görse, bu muhabbet yaşanmazdı.
Hatlar karıştı herhalde, Karasakal'dan bahsediyorum. Hem iptal edip de, güzelsin yavrum diyemez mi? Belki orjin hali olduğundan öyle dedi?

Hatlar karıştı herhalde, Karasakal'dan bahsediyorum. Hem iptal edip de, güzelsin yavrum diyemez mi? Belki orjin hali olduğundan öyle dedi?
Tamam da ben öyle bir şey olduğunu savunmuyorum ki, senin dediğini destekleyeyim. Bu kadın kılık değiştirmediği halde muhafızlar onu yaşlı kraliçe olarak tanıyor. Bu bile yeterli bir veri.

Kuma'nın yakın bir akrabası, aynı zamanda WB ile de önceden bir mevzusu olabilir; belki denizde Bonney'in hayatını kurtarmıştır falan. Baydım ama bu karakterden. Her neyse açıklansın da üstüne toprak atıp salalım şu karakteri.

Hatun AJAN olabilir. İki muhafızı kekledi diye yılların kraliçesi olacak hali yok. Bence yaşlınca babaannesine benziyor.
Biz bunu neden tartışıyoruz? Ben bu karakterden nefret ediyorum. Sebebi ise bu tartışmada belli. Nereye çekerseniz oraya gidiyor. Rica ediyorum şununla ilgili soru sormayın bana, bu mesaja da cevap verme. Geceden beridir sıkıldım artık.

Biz bunu neden tartışıyoruz? Ben bu karakterden nefret ediyorum. Sebebi ise bu tartışmada belli. Nereye çekerseniz oraya gidiyor. Rica ediyorum şununla ilgili soru sormayın bana, bu mesaja da cevap verme. Geceden beridir sıkıldım artık.
Bende göreceli deyip kapayacaktım, kapamaya yönelik mesaj atmışın zaten. Nereye çekersen oraya gidiyor cidden.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık