Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Jewelry Bonney Kimin Nesi?

J. Bonney Kimin Nesi?

• BM’nin Kutsal Ejder’den Olan Kızı

• Roger’in Kızı

• WB’nin Kızı

• Akainu'nun Kızı

• Kuma'nın Kızı

• Rosward’ın Kızı

• Başkaca Bir Kral Yahut Kutsal Ejder'in Kızı

• Luffy'nin Annesi

• Ace'in Kayıp Aşkı

• Fazla Hikmetine Şeyapmamak Lazım

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Luffy'nin üvey kardeşi.Ama Dragondan değil,anne tarafından da değil.Dragon çocuklu bir kadın almış.

atıyom geliyomu.

Nedense sevemedim gitti şu Bonney'i .Seride açığa çıkarılmamış o kadar karakter var ki merak ettiklerimin arasında şu an son sırada benim için.Cevabım da son şık.

Bence Boneyin kim olduğu değil One piece dünyasına nasıl bir etki yapacak onu düşünüp onunla ilgili sansasyonel bir teori yazsan daha mantıklıydı. Yani bence yeri gelmiş biraz saçmalamışsın resmen, sırf seçenekleri artıracam diye özellikle 8. Teori çok alakasız sırf obur diye birini luffy’nin annesi yapmak çok saçma. Oburluğu meyvesinden dolayı olmaz mı yani aşırı derece enerji harcıyordur
Şıklar benim eserim değil yalnız. Ben sadece forumda bulunan teori konularını derli toplu hale getirmek için, her gelen yeni konu açmasın diye bu konuyu açtım. İleri sürülen mantıklı bir fikir olursa onu da dahil ederim konuya.

Bahse konu ettiğin 8. Seçenek için açılıp derhal kilitlenmiş bir konu mevcut forumda, ne demek istediğimi anlıyorsun umarım. :)

http://www.korsanfan.com/konu/luffynin-annesi-jewelry-bonney.6629/

Beyazsakal'ın kız kardeşi demiştim zamanında, hala da öyle diyorum.
http://www.korsanfan.com/konu/akainu-ve-bonney-bb-marineford-arc-bm-ve-kutsal-ejderler.6764/
Şu konuya yazmıştım.
İyi yazılmış ama ben pek böyle olduğunu düşünmüyorum. Jewelry Bonney-Zoro karşılaşması ve Marineford sonrası ağlaması bence bağlantılı. Yani orada abim öldü diye numara yaptırırken aslında Ace'in ölümüne foreshadowing yapıyor mangaka.
Gold-Silver-Scopper bağlantısı ve Jewelry ismi de iyi oturuyor, @AntiNewEra kendi Bonney teorisinde yazmıştı galiba bu bağlantıyı. Her neyse ipuçları Roger'ı gösteriyor. Babası Roger, abisi Ace bence.
Edit: Aslına bakarsan Bonney'in yaşı ile ilgili bilgiler çok da kesin olmadığından Beyazsakal bile Bonney'in abisi olabilir bu foreshadowingden gidersek. Mangaka sever böyle ters köşeleri.

Mf’de gördüklerine ağlar, Karasakal yakalar ağlar, Akainu kurtarır ağlar, Kuma’yı görür ağlar. Artık bu kadın büyük elemanlardam hangisinin yanında gözyaşı dökmezse bilinki onunla alakalıdır bu kadın.

WB'nin dnasından alınan örnekle, Kuma tarafından yapılan, bir kutsal ejder kadınla birliktelikten ortaya çıkan, fakat hamileliği kutsal ejder yerine Portgas D. Rogue'un karnında taşıdığı, Akainu da gençliğinde Rogue'u seviyordu fakat bu olayı görünce aşkı nefrete dönüştü fakat gerçekte kadın hamile değildi başkasının yavrusunu taşıyordu.

Bu kadar dramatik bir olay sonrasında o isimlere ağlamasını ve her ilişkiyi açıklıyor bu teori.

Not: cümlede yazım hataları var takmayın o kadar. xd

Beyazsakal'ın kız kardeşi demiştim zamanında, hala da öyle diyorum.
http://www.korsanfan.com/konu/akainu-ve-bonney-bb-marineford-arc-bm-ve-kutsal-ejderler.6764/
Şu konuya yazmıştım.
Rogerin kızindan WBnin kardeşine nasıl geçebildin hayret ettim :) şimdi baktım da Oda Sbsde açıklamış yaşını Bonneyin. Buna göre şuan 24 yaşında oluyor. Tam Rogerin öldüğü yıl doğmuş işte. WB o sıralar 50 yaşında. Kız kardeşi çıkması pek olası gelmedi. Wbnin Anası babası en iyi ihtimalde 70lik oluyor bu denklemde. :)

Oda nın bulduğu su yolu. Ver Allah ver. İnsanlarla dalga geçmek için en sevdiği yol. Baktı insanlar merak ediyor her defasında yeni bir seçenek ekleyeyim diye debelenip duruyor. Ağlak kızın teki. Kim olduğu artık umrumda değil.

Rogerin kızindan WBnin kardeşine nasıl geçebildin hayret ettim :) şimdi baktım da Oda Sbsde açıklamış yaşını Bonneyin. Buna göre şuan 24 yaşında oluyor. Tam Rogerin öldüğü yıl doğmuş işte. WB o sıralar 50 yaşında. Kız kardeşi çıkması pek olası gelmedi. Wbnin Anası babası en iyi ihtimalde 70lik oluyor bu denklemde. :)
Abim öldü olayının foreshadowing olmasına bağlayarak dedim işte. Ölenler kim? Beyazsakal ve Ace. Birisi Bonney'in abisidir dedim. Mangaka da yaş konusunda çok muğlak konuştu. O sbs şöyle, atalım hemen.
D: Greetings Oda-chi ♡ Appearing in SBS is like a dream for me. Anyway, I have tons of questions I want to ask, but here's the one I'm most curious about, no doubt about it! Please tell me the ages and heights of the rookies ♡ I'll be waiting until the end of time P.N. Lui

O: Okay okay. This is how they were two years ago. Just add two years to those who've reappeared in the present. And go ahead and assume that their heights haven't changed. Because of her ability, Bonney's age is just an estimation.

Bak mangaka yaşları yazarken direkt Bonney'i istisna tutuyor. Bonney'in yaşı 24 olmayabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık